Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig voltatok/vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig voltatok/vagytok együtt az első párotokkal?

Figyelt kérdés

Mennyire valószínű, hogy az első barátnőmmel legyek életem végéig? :)


több mint fél éve vagyunk együtt, mindkettőnknek ez az első kapcsolata! 15-16 között vagyunk.


2012. szept. 2. 21:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
az nem nagy ügy h volt-e előtte vki vagy nem:DDDDD sőt, jobb ha volt:D
2012. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

1. 5 hónapig

2. Szinte kizárt.

2012. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Leírnátok kérlek, hogy miért szakítottatok? (esetleg részletesebben)
2012. szept. 3. 17:46
 14/30 anonim ***** válasza:

#12 vagyok.


Azért, mert kiköltözött Angliába, és tudtuk, hogy a távkapcsolat nem működne közöttünk.

2012. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Én 3 évig voltam együtt anno az elsővel. Sztem lehetséges hogy együtt marad valaki az elsővel,ismerek is olyat. Mi sajnos azért mentünk szét mert én féltékeny voltam ő meg ezt nem tudta kezelni és többször megütött. Így én szakítottam vele,de szerettem még utána is meg ő is engem,próbált is békülni,de jobbnak láttam h legyen vége. 28/L
2012. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő... hát ez durva... mindkettőtöket nagyon sajnállak...főleg azt akinek a volt párja kiköltözött Angliába, amúgy utána mennyi ideig nem volt párotok?
2012. szept. 4. 17:40
 17/30 anonim ***** válasza:

#12, illetve #14 vagyok. Sajnos utána 3 évig kellett várnom, és akkor is csak egy 3, illetve 4 napos kapcsolat jött össze. Aztán rá fél évre jött össze egy, de az is csak alig 2 hónapig tartott.


Sajnos ráéreztél, az első barátnőm után alig találtam magamra, pedig kerestem az igazit, csak egy idő után annyira leadtam az igényekből, hogy legyen valakim, hogy sajna olyan lányokra leltem rá, akikkel csak rövid kapcsolatokat tudtam kialakítani.

2012. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Sajnálom...:/
2012. szept. 5. 19:49
 19/30 anonim ***** válasza:

2 év

és azért lett vége, mert elköltöztek a szülei - vele, jó messzire, szépen könnyesen elváltunk örökre

2012. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
1 hét
2012. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!