Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig voltatok/vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig voltatok/vagytok együtt az első párotokkal?

Figyelt kérdés

Mennyire valószínű, hogy az első barátnőmmel legyek életem végéig? :)


több mint fél éve vagyunk együtt, mindkettőnknek ez az első kapcsolata! 15-16 között vagyunk.


2012. szept. 2. 21:59
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz úgy, hogy elköltöznek, de ilyenkor nem lehetne mondjuk hetente/kéthetente találkozni, vagy valami? :/


Utána tartottátok a kapcsolatot, vagy mit tettetek?

2012. szept. 6. 20:30
 22/30 anonim ***** válasza:
2 lányt is ismerek (testvérek), akik az első szerelmükkel házasodtak össze. (ők is 15-16 éves koruktól voltak együtt a párjukkal). Tény, hogy nem gyakori, de nem is kizárt!;)) Sok sikert és boldogságot!^^
2012. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

lassan 5 éve :)

És az csak rajtatok múlik, hogy mennyi ideig lesztek együtt :)

2012. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

3 hónap, de azzal aki szexuálisan is első volt vele jelenleg másfél éve, de ennek lehet, hogy pont most lesz vége.

Megvan az esély rá, hogy örökre együtt maradtok. Én drukkolok nektek :)

mellesleg szerintem mindenki úgy gondolja első szerelménél, hogy vele marad örökre. Van akinek összejön, van akinek nem. 19/L

2012. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Lassan 10 éve.

(5 évnél volt egy féléves szünetünk, mert nem egyezett az elképzelésünk a jövőt illetően. Aztán úgy alakult, hogy mégis együtt folytatjuk tovább.)

24N

2012. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Béca ***** válasza:
Nem kizárt, hogy együtt fogjátok leélni az életeteket, mert van ilyen, de az a szomorú igazság, hogy megfogjátok csalni egymást. Nem biztos, de benne van. Állítólag benne van az ember génjeiben, de nyugi, mert úgyis együtt fogtok maradni, ha tényleg szeretitek egymást.
2012. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

háát nem volt valami sok max 1 hónap..:)

L

2012. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#17 vagyok.


Nálunk alapból kizárt, hogy tudtam volna tartani a kapcsolatot. Akkoriban nem volt internetem, ő nem tudott hazajönni, a mobiltelefonálás meg drága lett volna meg értelmetlen is, hiszen úgyse tudtunk volna találkozni sose.

2012. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
15-ös vagyok. Kb 3 hónapra rá megismerkedtem valakivel,de vele csak másfél évet voltam. Rövid kapcsolataim nem voltak,mégis 9 hónapnál tovább nem jutottam ez után. De mára már 5 éves kapcsolatom van és van egy 3 hónapos kislányunk! :) Végül ha nem is elsőre,de meg lett az igazi!! :))
2012. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 7. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!