Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak, hogy élvezzen...

Mit csináljak, hogy élvezzen minden egyes pillanatot?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Ő még szűz, ... én viszont már több sráccal is együtt voltam.

Nem tudom, hogy hogyan viselkedjek, vagy mit csináljak.

20 évesek vagyunk mindketten :)



#szűz #tapasztalatlan srác
2012. szept. 23. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg több pasival voltál akkor tudnom kellene...
2012. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tudnod...bocsi :)
2012. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel csak pár pillanat lesz ezért tök mind1 micsinálsz élvezni fogja :D Na jó ez gonosz volt.. Viszont nemhiszem h másképp kéne mint másokkal
2012. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:D Tudom, hogy hogyan lehet maximálisra fokozni az élvezeteket, viszont félek, hogy akkor nagyon hamar elmenni.

Pofátlanság lenne, ha előtte orális kielégíteném? Akkor tudnánk sokáig játszani egymással.

Nem szeretném, ha rosszul érezné magát, mert elélvezne pillanat alatt. Nagy rajtam a nyomás, mert szeretném, ha neki tokéletes éjszaka lenne. A saját példámból tudom, hogy mennyire meghatározó élmény az első alkalom, és nem szeretném, ha... bármilyen negatívum lenne, és egy másodperctöredékre is rosszul emlékezne vissza.

2012. szept. 23. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért az nem törvényszerű ám, hogy egy szűz srác először pillanatok alatt elélvez! Nekem először is majdnem 10 percig tartott. De egyáltalán nem baj, ha először orálisan kielégíted. Lesz ott még "muníció" elég! Még az sem baj, ha megbeszélitek, hogy jó lenne-e így. Tuti, hogy nem fog nemet mondani!
2012. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hanyadik partnered lesz a srác? gumival tervezitek?
2012. szept. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!