Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves, teljesen tapasztalatl...

24 éves, teljesen tapasztalatlan szűzként hogy juthatnék nőhöz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 17:17
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Mi értelme gyakorolni, ha el vagyok késve, és senki nem ad esélyt a bizonyításra? Ahogy Helike mondja, minden mai lányt/nőt átmosott a média, így mindegyiküknek csak a kigyúrt, és kőgazdag szexisten kell, senki más.
2013. jan. 3. 18:32
 12/33 anonim ***** válasza:

Rendben, befejeztem.

Látom, hogy a kifogásgyártás már professzionális szinten működik...

Csak azt nem értem, hogy egyáltalán minek kellenek nektek lányok/nők, ha szerintetek MINDEGYIKET átmosta a média. Mellesleg, a "kigyúrt" és "kőgazdag" szerzett tulajdonságok, vagyis bárki tartozhat a fenti kategóriákba, ha lemegy a konditerembe és keres egy jól fizető munkát.

2013. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

"...keres egy jól fizető munkát..." Hát, ezen besírtam...:''DD

Utolsó, melyik országból írsz nekünk?:D

2013. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ezt egy nőnek sose említed meg!

Én se említettem meg 23 évesen, mikor végre elkezdtem befűzni a lányokat, hogy szűz vagyok! Sőt épp ellenkezőleg, kitalált kapcsolatról beszéltem, és jó színben tüntettem fel magam. Elmondtam, hogy eddig egy nő volt az életemben, nehéz volt elengedni, és azóta is az igazit keresem. Őszinte ember vagyok, de néha muszáj kicsit ferdíteni a valóságon!


Első szempont, hogy legyen fiatalabb, amúgy is azaz előnyös, ha a pasi az idősebb. Szóval 18-22 között keresgélj szerintem. Nekem szerencsém volt, elsőre sikerült kifogni egy kevésbé tapasztalt lányt. Semmilyen hátrányba nem voltam! Tök jól megértettük egymást

2013. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

"ha szerintetek MINDEGYIKET átmosta a média" - nem mindegyiket, amelyiket NEM, az már régesrég boldog házasságban él.


A konditerembe pedig azért nem megyünk le, mert a végén ránkakaszkodnak az ilyenek, mint ez a 81%-os: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni, de Magyarországról. Vagy szerinted itt mindenki maffiózó, akinek kicsit jobban megy az átlagnál? Az tény, hogy nem olyan egyszerű mint pl. Svájcban, de akkor lehet külföldön is munkát keresni. Természetesen "nyóc általánossal" sehol se várjon senki hatalmas karriert.


De könnyebb nyígni, hogy hibás az egész világ csak én nem...

2013. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

De, hogy mondjak is valamit a kérdéshez, én a te cipődben jártam/járok. Nekem 27 éves koromig kellett várnom, hogy egy isteni szerencse folytán közel kerüljek egy nőhöz. Önerőmből képtelen voltam még csak beszédbe elegyedni is egy nővel.

Hiába magyarázkodsz itt, a többség nem érti miről beszélsz, mert nem nyomorították meg őket anno. Nem érzik azokat a gátlásokat, amiket mi. De ha éreznék is, az a szomorú igazság, hogy sz@rnak a fejünkre. Mindenki a maga dolgával törődik, de így is van jól. Mi negatívak vagyunk, töketlenek, akik nem férnek bele a társadalmi normákba. De nem vagy egyedül, bár ez sejtem, mennyire vigasztal...

Nekünk "hibás a szoftver" a fejünkben, kizárólag arra koncentrálj, ha változást akarsz. Nem gyúrnod kell, vagy öltözködnöd, hanem agykontroll tanfolyamra járnod, meg dilidokihoz. Tudom, hogy ez nem valami bizalomgerjesztő, de ez talán segíthet.

2013. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
10%
Álljatok ki magatokért, ne hagyjátok magatokat savazni, mi vagyunk többen, nem a csajozógépek. Ha beszólnak, szóljál vissza.
2013. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

És mennyi ideig kajtattál a jó melód után? (ha szabad tudni)

Csóró voltál, kerestél egy jó melót, aztán hirtelen jól megy a sorod? ez a sztori?

2013. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

#19-nek: Még nincs melóm, mert még nem végeztem el az egyetemet (6 éves képzés és most vagyok végzős, szóval nem buktam, ha a koromat visszakeresnéd), de több helyre is hívtak (azért le kellett tenni 1-2 dolgot az asztalra), egy helyet már ki is néztem. Amúgy sose voltam csóró, sőt...


Na kezdek elkanyarodni a témától, de visszatérve, nekem sem volt barátnőm 20 éves koromig, de legalább rájöttem, hogy változtatni kell a dolgokon. Szóval, elvileg segíteni próbálnék, de a #12-es kommentem körül elfogyott a türelmem.

2013. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!