Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most tenyleg gaz hogy 17 eves...

Most tenyleg gaz hogy 17 eves vagyok, lassan 18 es meg szüz vagyok?

Figyelt kérdés
Annyi kislany ide irja hogy hat en csak 13-14-15 eves vagyok de mar lefeküdtem a palimmal. Nekem nincs baratom es meg eddig nem is nagyon volt, söt a csokolozassal is eleg hadi labon allok, es mar valahogy kezdem kinosnak erezni a dolgot. De nyugtassatok meg hogy nem az...!? Vagy megis??? :/ Fiuk nektek tetszik, vagy zavar ha a baratnötök meg szüz?

2012. dec. 12. 18:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj ezen,hogy 18 évesen még nincs barátod. Hidd el,hogy te is meg fogod találni a párod,sőt,meglehet,hogy akkor amikor a legkevésbé várod. Ez tapasztalat :) 18 vagyok és már szinte le is tettem arról,hogy én valaha is szerelmes lehetek,erre egy hónappal ezelőtt jött egy 26 éves pasi és fenekestül felforgatta az életemet,jó értelemben :) És ha eljön az ideje,a szüzességemet is ő fogja elvenni,legalábbis remélem :)


Szóval ne aggódj se te,se a többi kommentelő,mert nem maradtok egyedül. Legyetek rá büszkék,hogy nem a kis k*rvák életmódját követitek :)

2012. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Gndolj ránk amikor majd mész a 15 éves osztálytalálkozódra, és azok a lányok akik most a menő "nem szűzek" már úgy náznek majd ki mint egy szétizélt kiélt megkeseredett mosogatórongy, te meg életed virágában leszel:-)
2012. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz! Imádnálak! És tanítanálak.

F.

2012. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. dec. 31. 21:43
 35/37 anonim ***** válasza:
46%

ez az igazság, a mai fiatalok hamar elprostituálódnak, még ha a felük kamu is, akkor is túl hamar kezdik, 15 évesek közt már alig akad szűz ebben a korosztályban. főleg városban.


hogy kínos azt nem mi döntjük el, hanem te érzed. hogy nem normális manapság, az tény, azt meg mindenki maga döntse el hogy normális akar lenni vagy a saját feje után megy.


ha arra vagy kíváncsi, hogy van-e még esélyed, van. lánynak születtél, így esélyeid végtelenek. gyakorlatilag már maga a kérdés is egy szexpartnerhirdetés a legtöbb fiú számára, és ha elhízott ostoba bányarém vagy, akkor is biztos hogy akad majd valaki, aki ki akar használni.


és akkor itt tovább lehetne fűzni a kérdést más szempontokból is mindenki egyéni igényei szerint. neked kell eldöntened, mit akarsz a fiúktól. nyilván okkal vagy még szűz. hogy mi miatt, azt meghallgathatjuk, bár őszintén egy lány önelemzésében sem hiszek.


hogy tetszik? a lányokhoz képest sok fiúnak tetszik. de legtöbbnek inkább nyűg, vagy nem érdekli.

de ez önmagában nem jelent semmit igazán. ha buta vagy, őrizheted 100 évig is a szüzességed, vagy udvarolhat neked 1000 fiú, nem számított semmit, hogy később törtek be. mert nem őriztél semmi értéket.

2013. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
58%

"nem őriztél semmi értéket."

ezzel vitatkoznék... szerintem igenis érték ha a szüzességet valaki ilyen hosszú ideig őrzi,és csak annak adja aki igazán megérdemli :)

(miért beszélek rímekben? xD 31-es válaszoló voltam )

2013. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, te azokat tartod követendő példának, akik 13 évesen hanyattdobják magukat az első szembe jövő pénisznek? Akik még az első tiniszerelmet sem tapasztalták meg, de már járt fallosz a vaginájukban?


Gáz? Kinek? Ki előtt gáz? Azok szerint, akiket 12 évesen az árokparton részegen megraktak? Aztán 16 évesen már kiégtek?

És komolyan, most te csak elvi meggondolásból inkább túladnál a szüzességeden, amiért itt pár ribi meg néhány кúrógép szerint gáz? Remélem, nem... 17 vagy, szinte még gyerek.

A szüzesség igenis egy érték, és egy valamire való férfi megtisztelőnek érzi, ha valakinél ő lehet az első, akit maximálisan közel enged magához.

[link]

2013. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!