Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az baj ha egy lassan 17éves...

Az baj ha egy lassan 17éves lány fél a szextől?! :S Mert most van egy párkapcsolatom, de én úgy érzem a barátom mr akarná. énis, de tényleg félek, ezt valahogy le lehetne küzdeni vagy valami? :S

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen le lehet küzdeni. még pedig úgy, hogy vársz a szexszel, mivel nem vagy rá lelkileg felkészülve. egyenlet megoldva. addig menjen köztetek a petting, ismerjétek meg egymás testét, és majd jön a szex utáni félelem mentes vágy is.
2010. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%

Az előttem szólóval értek egyet.


Egyébként meg, hogy egy tizenhét éves lánynak miért kell szexelnie, ezt nem értem. Maradjatok a tapinál.

2010. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Mitől f*sol? Most úgy őszintén... Jobban fáj a menzeszed amikor megjön..
2010. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Konkrétan nekem marhára nem fáj ha megjön erről ennyit ,csak ennyit tudok írni ;)


am meg köszönöm a normális komikat

2010. febr. 6. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

mitől félsz??

meg esz a fas.z???

2010. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted belehalsz a fájdalomba vagy mi??
2010. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jójó.. felfogtam . nem kell itt oltani...

szánalmas...

2010. febr. 7. 11:33
 8/9 anonim ***** válasza:

nem baj de szerintem felesleges félned.

ha úgy érzed, hogy már szeretnéd akkor győzd le a félelmedet, mert hidd el, hogy csak beképzeled, hogy annyira rossz lesz... az is lehet hogy egyáltalán nem fog fájni de ha igen akkor sem olyan érzés lesz mintha leszakadna a lábad... és nem is tarthat max csak 1-2 percig

ha sokáig halogatod csak erősödik benned ez az érzés aztán teljesen bepánikolsz és utána meg kiröhögöd magadat hogy ennyire féltél..

2010. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. febr. 9. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!