Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most tenyleg gaz hogy 17 eves...

Most tenyleg gaz hogy 17 eves vagyok, lassan 18 es meg szüz vagyok?

Figyelt kérdés
Annyi kislany ide irja hogy hat en csak 13-14-15 eves vagyok de mar lefeküdtem a palimmal. Nekem nincs baratom es meg eddig nem is nagyon volt, söt a csokolozassal is eleg hadi labon allok, es mar valahogy kezdem kinosnak erezni a dolgot. De nyugtassatok meg hogy nem az...!? Vagy megis??? :/ Fiuk nektek tetszik, vagy zavar ha a baratnötök meg szüz?

2012. dec. 12. 18:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
63%
Egymáshoz illünk...:D
2012. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
100%
Szerintem az a gáz ha 13-14 évesen már nem szűz... mert szerintem nem majmok vagyunk
2012. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Őőő szép, okos lány vagy? Akkor nem. Akkor tisztelni fognak ezért.
2012. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Büszkék lehetnek magukra,csak annyit mondok!Nem őket kell példának venni.
2012. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Két kezem összetenném egy ilyen lányért! Persze előny, ha e mellé még lehet vele beszélgetni és ki is néz valahogy...
2012. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Én 19 voltam mikor elvesztettem. A 'lemaradást' elég gyorsan behoztam. Sajnos ez árad mindenhonnan, hogy minél hamarabb el kell veszteni... Igaz én férfi vagyok, de nálunk is azért hasonló a nyomás ezzel kapcsolatban. Azt mondom, hogy ráérsz. Próbálj meg fütyülni azokra, akik szerint nem érsz rá.
2012. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
A szepseg az mindenkinek mas, de nem vagyok csunya szerintem, de egy szepsegkiralynö sem vagyok...de meg remelem azert fogok kupalodni...azon vagyok hogy a legtöbbet hozzam ki a külsöböl, mint minden lany szerintem :) Hat hülye meg nem vagyok...jol tanulok :) meg probalok talyekozodni a vilagba hogy mi hogy merre hany meter...:)
2012. dec. 12. 18:31
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

oké, ha tájékozódni akarsz, akkor a "táJékozódni" szó....J


Amúgy meg ne parázz ezen. Úgy is csak olyan pasival érdemes kezdeni, aki ezt nem fogja gáznak gondolni. Ez után meg felesleges foglalkozni vele.

2012. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Pali1977 ***** válasza:
Nekem tetszik igen :) Több szűz barátnőm volt :) Minden esetre nem kell elsietni a dolgokat :) De ez gyógyítható :P
2012. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
bocsi utolso :) tudom egyebkent hogy j-vel kell irni, csak nem a helyesiras volt most a lenyeg, nem figyeltem ra :) de köszi a valaszod es ment a zöld kez :) es mindenki masnak is :) Egybekent nagyon rühellem a j es ly közti különbseget :/
2012. dec. 12. 18:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!