Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most tenyleg gaz hogy 17 eves...

Most tenyleg gaz hogy 17 eves vagyok, lassan 18 es meg szüz vagyok?

Figyelt kérdés
Annyi kislany ide irja hogy hat en csak 13-14-15 eves vagyok de mar lefeküdtem a palimmal. Nekem nincs baratom es meg eddig nem is nagyon volt, söt a csokolozassal is eleg hadi labon allok, es mar valahogy kezdem kinosnak erezni a dolgot. De nyugtassatok meg hogy nem az...!? Vagy megis??? :/ Fiuk nektek tetszik, vagy zavar ha a baratnötök meg szüz?

2012. dec. 12. 18:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne már gáz te szerencsétlen? 18 év az még semmi ha minden jól alakul még kb 4 szer ennyit is élhetsz szóval miért lenne már gáz? .....
2012. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
hat utolso eleg nyers a stilusod...de azert köszi a valszt :)
2012. dec. 12. 19:04
 13/37 anonim válasza:
93%
Egyáltalán nem gáz! Én idén mentem férjhez, 27 évesen, párom 28. Mindketten szüzen léptünk a házasságba, és nem bántuk meg :). Keresztyének vagyunk, és így tartottuk helyesnek. Persze, előtte azért volt egy s más, de magával a "lényeggel" megvártuk a házasságot. Örülünk, hogy nem voltunk senki mással a legbensőségesebb kapcsolatban, csak egymással. Érdemes megvárni az egyetlen igazit!
2012. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

19 vagy, mindjárt 20 és még szűz. Nem érzem úgy, hogy gáz lenne. Tény, hogy most már szeretnék egy komoly kapcsolatot, de az ne a szexre épüljön.

Külsőleg azt mondják aranyos és helyes vagyok, tehát nem azért, mert most jöttem ki a a Rémségek városából :D

Nem kell rágörcsölni a témára. Ha eljön az idő, akkor majd elveszted. Addig se szedsz össze semmi nyavalyát.

2012. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ezen nem kell problémázni egy normális pasi,férfi értékelik ah a lányban van annyi önbecsülés,ha van annyi tartása,hogy nem adja oda magát könnyen pláne nem 13-15 éves kislányként.Te sem vennél fel szívesen használt zoknit nem?
2012. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne már gáz? Én is szűz vagyok 22 évesen, sőt a csókolózással még addig sem jutottam el, hogy azt mondhassam, hadilábon állok vele...De nem érzem gáznak. Hogy más mit gondol erről, arra nagy ívben teszek :)

22/f

2012. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
100%
Nem gáz nyugi :) Legalább te nem vagy egy ócska k.rva..és ha egyszer lesz egy komoly kapcsolatod a fiú ezt értékelni fogja..Fel a fejjel! ;)
2012. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én egy hónap múlva töltöm a 18at és kb. három hete feküdtem le először a barátommal. én szűz voltam, ő nem (ő már 25 éves) de a lényeg az, hogy egyáltalán nem zavarta, sőt azt mondta, hogy örül neki, hogy ő vezethet be mindenbe!

úgyhogy fel a fejjel, nincs ebben semmi rossz!!

2012. dec. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gáz, hogy Te szűz vagy, hanem az, ha 13-14-15 éves kislányok már nem szüzek!!!!
2012. dec. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Te csak maximális tisztelet és megbecsülést érdemelsz, hogy nem feküdtél le az első utadba kerülő pasival! Én fiú vagyok és sokkal jobban becsülöm a Hozzád hasonló lányokat, akik nem adják könnyen magukat! Nagyon elborzaszt, hogy sok pisis kis 13-14 éves lány szinte felkínálja magát a perverz pasiknak! Undorító! Kedves Kérdező! Azt kívánom Neked, hogy találj egy olyan fiút, aki maximálisan szeret, tisztel, és nem csak a tested kell neki! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. dec. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!