Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz, hogy 15-lassan 16 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés

Szinte mindenkinek volt már osztálytársak-barátnők közül,és folyton ezt hallgatom hogy jaaj neked még nem volt,mikor szedsz már össze valakit,stb stb stb


nem mondom hogy nem lenne néha jó,de "muszájból" nem szeretnék,meg most szerintem fontosabb a tanulás,illetve a barátok...bulizni sem járok,mert nem vágyom rá,ennyi idősen még nem.persze eljárok,de este 9 előtt mindig itthon vagyok

én vagyok abnormális,vagy a többiek?


2012. jún. 11. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem. Kinek mit hoz az élet. Bőven ráérsz még.
2012. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

16, majdnem 17 évesen még nem volt pasim, sőőőt nem is szeretnék! Azért a tinédzser kor után is van élet, most rengeteg egyéb dolog van, amire figyelnem kell.

És igen, a többiek abnormálisak, de nem azért mert nekik már volt/van fiújuk (sok boldogságot, meg minden), hanem mert ilyenekkel szekálnak. Ezért nehogy már normális legyen más szerelmi életébe beleszólni. Majd lesz fiúd, ha szerelmes leszel. Ez valakinek 14 éves korában történik meg, valakinek meg 20. Nincs rá szabály.

2012. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt 18 éves koromig. Olyat is ismerek, akinek később sem, de aztán lett.
2012. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért helyett azért, bocsi.
2012. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ősszel leszek 17 és még nem volt pasim,a kiszemeltem rám sem hederít...:/

Pedig nő ismerőseim kérdés nélkül mondják,hogy szép vagyok,milyen szép a mosolyom!:D

Egyébként szerintem egyáltalán nem gáz,max neked szar,ha vágysz rá,úgy,mint én.:))

2012. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gáz, hogy még nem volt pasid, hanem az, hogy ezt gáznak gondolod! Csak azért ne akarjál pasit, mert már másnak is van!
2012. jún. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok és még nem volt,mert egy éve szeretek valakit aki észre se vesz, más meg egyelőre nem kell.
2012. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz,emiatt nem kell szégyenkezned,majd neked is lessz amikor szeretni fogsz valakit
2012. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16 vagyok. 2 """pasim""" volt. Az egyik 2 hétig. a másik egy hónapig. A 2 hetessel nem volt semmi. a másikkal kb. csók. Ennyi. De nekem ez úgy őszintén nem számít, mert átvert a fiú. Szóval szerintem nem gáz. Mondjuk én vagyok mindenkinek a szerelmi tanácsadója meg stb. és nekem nincs senkim. Hát pekk.:D
2012. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk drága :D
2012. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!