Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz, hogy lassan 23 évesen...

Gáz, hogy lassan 23 évesen vágyom egy kisbabára? Illetve tervezzük 2hónap 1üt járás után?!

Figyelt kérdés

Lassan betöltöm a 23évemet,párom 29évét! 2hónapja járunk,szerelmesek vagyunk egymásba,bizalom is megvan mindkettőnk részéről!Tegnap nálunk volt,beszélgettünk úgy összegségében mindenről!

A házasságról,babáról is!

Azelőtt soha nem gondoltam volna,hogy 22/23évesen ennyire szeretnék egy kisbabát...mindig úgy voltam hogy 30év alatt nem kell kisbaba! De most ez másképp alakult! Ma rámírt,hogy részéről sincs akadálya hogy legyen kisbabánk!Szóval most úgy mond happy vagyok,de érdekelne más véleményeis



2012. jún. 10. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

szia!


Majd jönnek a kis aranyos hsz-ok a felpontozásért, h pesrze vágjatok csak bele bla, bla...

Hát én meg az őszinte véleményemet írom le.

A korod nem gond, hiszen az anyaság nem korhoz kötött....de! ne hagyd , h csak az érzelmeid vezessenek, az eszed a helyén legyen! 2 hónap nagyon-nagyon kevés idő a másik megismerésére. Én 2 évig "jártam" a férjemmel, + 1 évig együttéltük a házasság , gyermekvállalás előtt , de komolyan mondom, h ez kell, ha nem is lakotok együtt, de ne 80%-ra hanem 98%-ra megismerd. Remélem, érted....csak jótanácsként írtam.

2012. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
az első hozzászólónak igaza van és én is ugyanezeket tudom neked mondani.az életkor az nem annyira számít én is 21 évesen szültem meg a kisfiamat.de 5 éve vagyok a párommal.nagyon kevés az a 2 hónap.persze az elején még minden szép és jó de mi van akkor ha terhes leszel és akkor jössz rá hogy nem is ismered még annyira a párodat.
2012. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Ezt kettőtöknek kell eldönteni. Ami pedig az egymásmegismerését illeti, arra egy egész élet kell.
2012. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%
Csak ti tudjátok eldönteni. A párom 23, én 20, hivatalosan március óta járunk (de 2 éve ismerjük egymást, ebből 1 évig voltunk legjobb barátok), gyakorlatilag a kezdetektől összebútoroztunk, és ez az első próbálkozós hónapunk. De ezek mi vagyunk, tegyétek úgy, ahogy ti a legjobbnak látjátok, de ha egy kis porcikád is tiltakozik ellene, akkor még várni kellene.
2012. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Ezt neked kell tudnod,szerintem meg lehet ismerni a másikat 2 hónap alatt is,ha intenzív a kapcsolat,mondjuk minden nap találkoztok,nem hetente 1x.Családunkban is van olyan akik megismerkedésük után 2 hónappal összeházasodtak,és az esküvőn már terhes is volt(csak még nem tudta)10 éve vannak együtt.Én pedig 10 év alatt se ismertem ki a volt férjemet,vége is lett a kapcsolatnak.Ha úgy érzed minden klappol,költözzetek össze,hiszen az együtt élés azért más.Az hogy vágysz egy babára nem gáz,de azért én még elfojtanám ezt a vágyat egy kicsit.Lakva ismered meg a másikat.
2012. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz,hogy vágysz rá! Viszont előtte össze kellene költözni és ha együtt bírtok élni akkor vágjatok bele.Hidd el lakva ismeri meg az egyik ember a másikat.Arról nem is beszélve,hogy megtapasztaljátok az élet szürkébb oldalát is ,mint a csekkek befizetése ,az anyagiak megteremtése és az agyagi függetlenség kialakítása.Hidd el sokkal másabb az együttélés.

Mi 2 hét ismerkedés után költöztünk össze albérletbe a párommal 3 éve. 2 hónap után terhes lettem (tervezett) mégis úgy beparázott ,hogy előbb azt mondta vetessük el. Nagyon fájt! 7 hetesen elvetéltem. Mi túl vagyunk azóta 2 költözésen, egy baba elvesztésén ez miatt nekem egy súlyos depressziós időszakon, egy 3 hónapos szüneten(bár együtt éltünk akkor is), 6 hónapos munkanélküli időszakon.( Ilyen esetben sem mindegy ,hogy hajlandó e "eltartani" és ha igen akkor ,hogy áll ebben a helyzetben hozzád)De ezek után azt merem mondani,jó hogy akkor így alakult és most ennyi minden után tudom,hogy bármikor számíthatok rá, hogy jó apa lesz(már most az) jó férj stb . Most vagyok 5 hónapos terhes, 6 hónap után jött össze. De most jött ez az ideje, megértünk rá és a párom már most a számomra legjobb apa és társ! 24 l és a párom 23 éves

2012. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
nem gáz, a lányok 3 éves koruk óta vágynak általában babára :) Inkább csak érdemes lenne még hagyni, hogy jobban kibontakozzon ez a kapcsolat. Nem csak arról van szó, hogy még túl korai 2 hónap után, de még sok dolgot átélhetnétek. Először legyetek csak boldogok ketten, szórakozzatok, kiránduljatok, bulizzatok, nevessetek sokat, aztán leghamarabb jövő nyáron készítsétek el a babszit. Nem kell ennyire elsietni semmit!
2012. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mi minden nap találkozunk,10-15percre lakunk egymástól!És olyan mintha 1éve járnánk,olyan jól megvagyunk!Csak kicsit furi,h megint ki jött rajtam h kisbabára vágyok!
2012. jún. 10. 13:39
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Én 6 hónap járás után maradtam terhesbár szinte az első naptól együtt laktunk..becsuszott a baba nem terveztük de nem volt kérdés hogy megtartsuk e annak ellenére sem hogy a 6 hónap alatt már mutattak rá jelek hogy nem illünk egymáshoz azért még nagy volt a szerelem..

Most 16 hónapos a fiam..nem tudom mihez kezdjek magunkkal főleg hogy a párom szerint nincs is semmi probléma hiszen " ennyi együtt töltött év után" normális h nem vagyunk szerelmesek és kicsit elhidegültünk..tehát nemishajlandó változtatni pedig anno mindig aztmondta hogy annyira örül hogy rámtalált hogy mindent meg fog tenni hogy élete végéig mellette legyek..jaaahh a naiv kislány meg hitt neki.. én24 évesen szültem..még sztem nem voltam felkészülve..de az az igazság hogy bármi is történjen nem bántam meg mert egy csoda az anyaság(annak ellenére is hogy néha legszivesebben habzó szájjal orditanék:) a párommal a szeretet és a kölcsönös tisztelet meg van..soha nem lépne félre egyikünk se..ugyhogy igy élünk..lehet nagyon sok nőnek még ennyi sem adatik meg mint nekem..

De mivel még nincs megfoggant pocakban lévő babád azt tanácsolom várj!!!!!!!!!! annyira ráérsz még...tényleg olyan rövid az élet..élvezd egy kicsit még kettesben a szerelmeddel és ha minden ugy alakul ahogy szeretnéd jöhet a baba..de nem most!!Utánnamár minden csak a gyerekről szól és egy friss kapcsolatot tönkre is tehet!

2012. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,azt,hogy hozzászóltatok:) Sokan szerintem leoltottak volna helyetekbe! De szerintem megfogadom pár hozzászoló tanácsát!
2012. jún. 10. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!