Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz, hogy lassan 23 évesen...

Gáz, hogy lassan 23 évesen vágyom egy kisbabára? Illetve tervezzük 2hónap 1üt járás után?!

Figyelt kérdés

Lassan betöltöm a 23évemet,párom 29évét! 2hónapja járunk,szerelmesek vagyunk egymásba,bizalom is megvan mindkettőnk részéről!Tegnap nálunk volt,beszélgettünk úgy összegségében mindenről!

A házasságról,babáról is!

Azelőtt soha nem gondoltam volna,hogy 22/23évesen ennyire szeretnék egy kisbabát...mindig úgy voltam hogy 30év alatt nem kell kisbaba! De most ez másképp alakult! Ma rámírt,hogy részéről sincs akadálya hogy legyen kisbabánk!Szóval most úgy mond happy vagyok,de érdekelne más véleményeis



2012. jún. 10. 12:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem,jó, hogy tervezgettek, de ha csak az anyagi oldalát nézed legalább 1 évig dolgoznod kell, hogy ne huszonpárezer Ft-ból kelljen megélned havonta. Tudom a szerelmed dolgozik, de tudod a mai világban nem lehet tudni. Szerintem mielőtt belefogtok nézz meg az anyagiakat is, hogy milyen ellátáshoz mik a feltételek. Hidd el minden pénz kevés tud lenni. Én támogatom, hogy a jófajta magyarok szaporodjanak, mert a gyerekeink tartják majd el a léhűtő társadalmi réteget.25hkm, aki pedagógus
2012. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!