Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany evesen erdemes szulni?...

Hany evesen erdemes szulni? (nem pontos datumra szamitok ne ertsetek felre) Lassan 27 eves leszek es meg nem erzem azt, hogy baba kene.

Figyelt kérdés
A parom sem az "igazi",szoval ertitek.De attol felek,hogy elkesek.Mire idealis lenne,addigra mar oreg leszek ahhoz , hogy szuljek.A baratnoim tobbsegenek,aki az en korosztalyom, mar van babajuk,sot annak is , aki fiatalabb tolem joval.Csak bepanikoltam ,vagy jogosan aggodom ?
2008. okt. 29. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor érdemes szülni,ha úgy érzed,hogy felkészültél rá testileg és lelkileg.

A belső hang majd szól neked.

Nálam is így van,csak még nem jött össze a baba.

Majd megérzed,ne aggódj.

2008. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Türelem! Lassan 32 évesen néha még mindig vannak bennem kételyek, hogy felkészült és érett vagyok-e hozzá, gyermekvállalás mellett pedig számtalan érv szól...
2008. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én 31 évesen éreztem úgy, hogy most már jöhet a baba. Hamarabb is szerettem volna, de most találtam meg azt a férfit akit úgy érzem egy életen át szeretni fogok és tőle akartam gyereket. Az más kérdés, hogy az egzisztencia is mostanra jött össze. De nem mindenkinek ez a legfontosabb érv. Manapság különben is kitolódott a nőknél a szülés korhatára.

Szerintem csak bepánikoltál, ezen mindenki átesik aki eléri a 25 éves kort, és még nincs férjnél és nincs gyereke. De várd meg az igazit.

Üdv, 3 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

én lennék a másik oldal :) 23at töltöttem nyáron, most vagyok 36 hetes pocakos. számomra eljött az igazi, akiről egyszerűen tudtam, hogy Neki szeretnék babát szülni!! de én mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni!! persze ehhez kell egy partner is, nem csak Neked kell érettnek érezni magad az anyasághoz, hanem Neki is az apasághoz!!

azért ne legyen babód, mert félsz, hogy elkésel!! élvezd ki addig a dolgokat, amíg el nem jön az igazi és amig azt nem érzed, hogy KELL EGY PICI MANÓ!! :)

2008. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most jött el az ideje és a megfelelő páromat is elég későn találtam meg. Valószínűleg ezért nem is éreztem korábban, hogy babát szeretnék, mert nem volt társam akivel szívesen fel is nevelném. Párommal 7 éve ismerjük egymást, mindketten 37 évesek múltunk, szóval nem vagyunk már "fiatalok". Ha korábban találkoztunk volna akkor biztosan előbb szültem volna, de így alakult. Nem mindig mi alakítjuk, van hogy az élet közbeszól, ne aggódj még nem maradtál le semmiről.
2008. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Nagyon szepen koszonom a valaszokat, lehet,hogy tenyleg kicsit panikolok.Es attol felek nekem ez a "hang" soha sem fog jonni es szolni, hogy HAHO!!! Itt az ido!De elhiszem, hogy a noknek van ilyen megerzesuk es remenykedem benne,hogy nekem is megvan es "megszolal"! :D

Mindenkinek gratulalok,a babakhoz sok "oromot" . :)

2008. okt. 30. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!