Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz, hogy 15-lassan 16 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés

Szinte mindenkinek volt már osztálytársak-barátnők közül,és folyton ezt hallgatom hogy jaaj neked még nem volt,mikor szedsz már össze valakit,stb stb stb


nem mondom hogy nem lenne néha jó,de "muszájból" nem szeretnék,meg most szerintem fontosabb a tanulás,illetve a barátok...bulizni sem járok,mert nem vágyom rá,ennyi idősen még nem.persze eljárok,de este 9 előtt mindig itthon vagyok

én vagyok abnormális,vagy a többiek?


2012. jún. 11. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz ebben a korban! :)

a többiek az abnormálisak, hidd el!

neked is jobb ha jobban megérsz és úgy lesz. a többiek csak kiégnek így, ha ezt csinálják. persze ők ezt nem tudják mert ők csak az élvezetre gondolnak.

2012. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mintha csak a saját írásomat olvasnám, 15 vagyok, jövő májusban 16 és lány és tőlem is folyton kérdezgetik, hogy miért nem volt még pasim, meg hogy miért nincs? Nem vagyok az a discoba járogatós és hasonlók és lássuk be a korombéli pasik 90%-a ez a "Leiszom magam a sárga földig, meg cigizek..s.tb és akkor hú de menő vagyok" ezekre én meg tökre nem bukom :) Egy cipőben járunk kedves kérdező, majd eljön az ideje, az elején én is aggódtam aztán mondom, 15 vagyok hova siessek?
2012. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én 16 leszek most nemsokára, nekem sem volt még pasim, csak az a "gáz" hogy lassan kezdek rá vágyni, hogy legyen valaki, hiszen van kiszemeltem, csak éppen felém se néz :( Na mind1, hátha majd egyszer lesz D Azért még nincsen világvége :)
2013. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!