Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves vagyok és még szűz,...

Marcsika93 kérdése:

19 éves vagyok és még szűz, viszont a barátom már szeretné ha lefeküdnék vele. Egyáltalán nem erőltet semmit, viszont így azt hiszi h nem bízom benne annyira h nekiadjam magam. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, ő 23 és 2 hónapja vagyunk együtt.
2012. nov. 25. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
előbb-utóbb meg kell történnie, azt ugye tudod? persze csak akkor tedd, ha akarod
2012. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
lassan ideje lesz, nem kell félni tőle. persze csak akkor tedd meg ha tényleg késznek érzed rá a kapcsolatotokat és magatokat.
2012. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
2 hónap azért elég kevés idő...főleg ilyen fiatalon. Akkor legyél vele, mikor teljesen biztos vagy benne, de azért nem kell ezt túlmisztifikálni, és védekezzetek természetesen!
2012. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Marcsika, egy nagyon fontos szempontot nem írtál le nekünk. Az egy dolog, hogy ő mit gondol, de Te valójában megbízol benne annyira, hogy nekiadd magad?
2012. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Két hónapig semmi akciót? Ráadásul már nem 13 vagy.

Én biztos dobtalak volna egy hónap után.

2012. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
A szűz lányokra 1-2 évet várni szoktak. Ha ezt nem képes megérteni, hogy mehet a p.csába!
2012. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne azért feküdj le vele, mert ő erőlteti.

Egyáltalán ha nem érzel semmi késztetést rá, nem kívánod őt, akkor semmiképp sem ő az igazi. Szerintem ne várd meg, hogy ő szakítson veled.

A húgom volt így, 1 évig járt egy fiúval, aki végül megunta, és szakított vele. Anyám mindenféle szemét ku.rafinak elmondta, mert hogy csak arra kell neki egy nő! Hát, könyörgöm, 19 évesen 1 évet várni egy nőre, ha addig nem akarta, már nem is fogja. Valóban, a húgom meg is mondta, hogy kedvelte őt, de nem kívánta. A következő pasijával 1 hónap után lefeküdt. Szóval neked kéne önvizsgálatot tartanod.

2012. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
30%
az valmi kics?ha nem adod neki te megkapja mástól..pff szánalmas vagy..szüzk..rva
2012. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%

"A szűz lányokra 1-2 évet várni szoktak. Ha ezt nem képes megérteni, hogy mehet a p.csába!"


Várjon rájuk a halál! Egy hónapot nem várok senkire, nem még éveket. Ha a csaj érettnek hiszi magát egy kapcsolatra, akkor vegye tudomásul, hogy a szex nagyon fontos része és nem valami felbecsülhetetlen értékű jutalom, amit ki kell érdemelni. Ha erre nem képes, akkor semmi baj, menjen vissza babázni. Vagy te úgy képzelted, hogy majd a két szép szemedért veled maradok, kézen fogva sétálunk két évig, semmi szex, miközben te minden szart elvársz tőlem? Ez most komoly.

Az ilyen éretlen kis szűzk.rvák mehetnek a f.szba. De utálom őket. Jobban, mint az ótvar ribancokat. Azokkal legalább őszinte lehet az ember és azt kapja, amit lát.

2012. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Azért ez az utolsó két válasz elég durva, semmiképp se hallgass rájuk, szánalmasak az ilyen férfiak.

Én azon a véleményen vagyok, hogy ha szeret, akkor vár rád. Persze nem éveket, hiszen az valóban igaz, hogy egy felnőtt párkapcsolatnak része a szex. Viszont azt megértheti, hogy egy szűz lánynak több idő kell.

De ha nem kívánod őt, akkor ne hitegesd.

2012. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!