Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 évesen még szűz vagyok, Ha...

21 évesen még szűz vagyok, Ha jön valaki, akivel lefeküdnék, nem fog "kiakadni", hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

csak mert egyik ismerősöm megkérdezte h van-e vmi baj az agyammal, hogy még nem szexeltem...

3-4 hónapnál hosszabb kapcsolatom nem volt, pedig nem vagyok csúnya. Járok szórakozni, ide-oda, kapok bókokat, stb, mégsem jött még el az az ember, akivel lefeküdnék.

Félek, hogy ez annyira le fogja döbbenteni a jövendőbeli páromat, hogy meghátrál.

Egyátalán fogja értékelni, hogy ő lesz az első nekem?


2008. márc. 29. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp értékelni fogja, hogy ő lesz az első :-) és nem negatív irányba. Szerintem egyáltalán nem fog meghátrálni, annál jobban oda fog figyelni rád, hogy minden tökéletes legyen. Büszke lesz, hogy ő az, akivel először lefeküdtél. Ne hallgass arra az ismerősödre, majd eljön az a pasi, akit szeretsz annyira, hogy oda is add neki magad.
2008. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem fog kiakadni!!!!!!a barátommal mikor összejöttem s kezdtünk ilyen dolgokról beszélni, megbeszéltük, hogy még szűz vagyok, és azt mondta, hogy ez nagyon fontos neki...és szerinte(m) ez erény és nem hátrány! több mint fél éve együtt vayunk, és még nem feküdtem le vele, nem érzem még azt h kész lennék rá...viszont Ő nagyon nagyon türelmes, meg nem néz hülyének, amiért igy gondolkodom. És hidd el nekem akárki akármit mond, inkább legyél (legyek) szűz 21 évesen, mint k...va 13-14 évesen... szerintem...
2008. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom biztat-e de en elmultam 25 mikor elvesztettem a szuzessegem. Nem tartottam soha egetoen fontosnak, hogy megszabaduljak tole. Mikor azt ereztem itt az ido, megtettem es pont es abbol sem csinaltam nagy gondot.

A te tested es te tudod mi neki a jo. Nem vagy kesz, igy van jol.

Nagyon egyet ertek az elottem szolo utolso mondataval.

A barataimmal soha nem beszeltunk errol sokan nem is tudtak hiszen nem hireszteltem. En viszont mindenkit meghallgattam, gyujtottem az infot, ugyhogy mikor oda kerult a sor, akkor semmi nem ert varatlanul.

Inkabb csak az, hogy a fiu 5 perces volt...

Szoval semmi gond, eld az eleted.

Remelem mikor ott lesz az ideje megtalalod a megfelelot.

2008. márc. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 voltam, amikor elveszítettem, ennek már 4 éve és azóta is együtt vagyunk a párommal. Én nem mondtam el, hogy még szűz vagyok, persze azt tudta, hogy nincs sok tapasztalatom. Szerintem igenis értékelni fogja a párod, hogy nem kufircoltál össze-vissza mindenkivel, mint a mai fiatalok álltalában!
2008. márc. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 24 vagyok és még én sem tettem meg. Nem a kor számít, hanem hogy Te mikor érzed rá késznek magad! Az én párom is nagyra értékeli, hogy én leszek neki az első (mondjuk ebben közrejátszhat, hogy Ő nem magyar). Azt mondta, nagyon szerencsésnek érzi magát, hogy rámtalált :-)
2008. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok valamennyire!

Esetleg fiúk hogyan vélekednek erről a dologról? Azt hallottam, ha csak egyéjszakás kalandról van szó, vagy csak dugni akarnak, akkor nyűg, ha egy lány tapasztalatlan, de ha hosszú távra terveznek, nem gond! Igaz ez?

2008. márc. 30. 15:23
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az utolsó válaszadó vagyok. Szerintem is lehet abban valami amit írtál. Hiszen ha valakinek csak "arra" kellesz, akkor nem fog nekiállni tanítgatni, mondván ő jól akarja érezni magát és elvárja, hogy tudd, mit csinálsz.

De szerintem egy ilyen "pasi" nem érdemli meg, hogy ő legyen neked az első!

2008. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem az egész szüzesség nem olyan nagy dolog, mint ahogy sokan hiszik.

Barátnőm most 22 évesen vesztette el egy egy éjszakás kaland során. Ugy állt hozzá, hogy legyek már túl rajta.

Én úgy gondoltam mindenki dolgát megkönnyitem és elvettem magamnak.

De az igaz, hogy egyáltalán nem kell cikinek érezned. Vannak akik talán furcsálják. De én pl több fiútól hallottam, h nekik mindegy, hogy szűz-e egy lány vagy nem.

2008. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elvetted magadnak??? Azt hogy? Feldugtál vmit? Vérzett?
2008. márc. 30. 22:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló! Te még mindig szűz vagy! Nem tudom miért hiszed, hogy ha tárgyakat dugdosol fel magadnak, akkor már nem vagy szűz! Amíg nem volt benned egy pénisz, addig szűz vagy! Sportolás, ujjazás révén is átszakadhat a szűzhártya, de a szüzesség elvesztését arra értjük, amikor egy fiú belédhatol a péniszével! Szóval nem értem miért játszod meg a nyagyot!
2008. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!