Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 évesen még szűz vagyok, Ha...

21 évesen még szűz vagyok, Ha jön valaki, akivel lefeküdnék, nem fog "kiakadni", hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

csak mert egyik ismerősöm megkérdezte h van-e vmi baj az agyammal, hogy még nem szexeltem...

3-4 hónapnál hosszabb kapcsolatom nem volt, pedig nem vagyok csúnya. Járok szórakozni, ide-oda, kapok bókokat, stb, mégsem jött még el az az ember, akivel lefeküdnék.

Félek, hogy ez annyira le fogja döbbenteni a jövendőbeli páromat, hogy meghátrál.

Egyátalán fogja értékelni, hogy ő lesz az első nekem?


2008. márc. 29. 22:09
1 2
 11/18 anonim válasza:
80%
Eggyáltalán nem kell szégyelned,hogy még szűz vagy!Ez a legértékesebb dolog az életedben,amit te szabsz meg,hogy mikor és hogyan.Ne aggódj,ha megtalálod az igazit,akit tényleg szeret,ne fog elfutni és röhögni sőt...némelyik fiúnál ez még amugy "divat",hogy egy szűz csajnak ő vette el a szűzességét!:)Szerintem semmi okod nincs aggódni,hiszen még fiatal és csinos is vagy,akkor meg mit parázól?:)
2008. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legnagyobb hülyeség az, ha valaki elveszi magának a szüzességét! Ez egy olyan dolog, ami csak egyszer történhet meg az életben, és örökre emlékezni fogsz rá! Ha valamiért kinevethet egy pasi, akkor az pont ezért lehet, hogy "höö, te elvetted magadnak? nem vagy normális!" :D De amúgy az is igaz, hogy amíg nem volt benned pénisz, addig szűz vagy, úgyhogy hiába próbálkozol egyéb tárgyakkal! Szerintem egyáltalán nem gáz ennyi idősen szűznek lenni, én lassan 23 vagyok, és még én is az vagyok! SŐT, ez még a barátnőim szemében is érdem, hogy jéé, eddig tartogatom magam?! Normális vagyok, és tényleg nem érzem úgy, hogy itt lenne az ideje!!! Most van egy párom, és egyelőre úgy érzem, neki szeretném adni magam, de még később, ha mélyül a kapcsolat, bizonyára hónapok múlva. Nem hajt a tatár, nem tudom, minek sietnek úgy manapság az emberek???? Pláne az a lány, aki azt mondja: "csak legyek már túl rajta!" Mi ez, valami lóverseny? Ha pedig olyan barátaid vannak, akik ezért lenéznek, vagy cikiznek, akkor elhúzhatnak a jóbüdös sunyiba, ha nem tudnak ilyenért tisztelni!!! Úgyhogy tartogasd magad, ameddig TE akarod!!! ;))
2008. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyel ra buszke!Egyaltalan nem gaz!Gratulalok!
2008. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Ez nincs korhoz szabva,hogy mikor kell elveszteni.

ha jól akarod csinálni,akkor addig várj amíg olyan embert nem találsz ,akire majd szivesen gondolsz vissza. :) és biztosan értékelni fogja majd,hogy ő az akivel ezt át szeretnéd élni:)

2009. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
28 évesen szűz vagy még?
2015. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
uhhh... azon a nyáron megismertem valakit aki értékelte... méghozzá nagyon. azóta összeházasodtunk ęs nagyon jó a szex... fura hogy ìrtam ki valaha ilyen kérdést. :)))
2015. szept. 3. 18:30
 17/18 anonim válasza:

Ez milyen jó.


Ennyi tortent 7 év alatt. (8.)


Gratulálok kérdező a lányhoz.:)


En is ebben a problémában vagyok.



Nemsoka 18 eves.


Mindenki elvesztette már a régi osztalyomból,csak én nem...


En nem azért akarom csinálni hogy ne legyek szűz,hanem mert én is nagyon szeretnék már lefekudni egy lánnyal...


Akár még csak baráti alapon is.


De nekem ez sohasem fog sikerülni. :(


18/f

2016. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Vagy barátodhoz. (?)
2016. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!