Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lenne 1 kérdésem még szűz...

Lenne 1 kérdésem még szűz vagyok (17f) és a barátnőm már nem az. Lefeküdnék vele csak kicsit parázok, hogy mi lessz mert ugye ez az első valaki tud segíteni? Hogy mit tegyek (meg attól is félek hogy hamarabb elmegyek mint ő és az cink lessz)

Figyelt kérdés
kcisit hülyén hangzik :) de csak normális válaszokat lécc
2010. máj. 6. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, h hány éves a barátnőd? mikor kezdte és hány sráccal volt?
2010. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha szeret a barátnőd nem fog kicikizni miatta.

Egyébként meg szerintem ez az egész ösztönös :) Minden jön majd magától, csak légy Te is gyengéd. Ne izgulj, ne görcsölj, csak élvezd :)

19/L

2010. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hát szerintem ha már ott tartotok, hogy szeretkezés(mert ugye ha szeretitek egymás akkor ez az lesz..)akkor biztosan tudja, hogy vele lesz az első alkalmad...egyáltalán nem ciki szerintem,ő is volt kezdő :) adj bele mindent és nem lesznek bajok szerintem :) sok sikert ;)
2010. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :) remélem nem lessz semmi cink.. am ha jól tom vollt már 1-2 pasival ..
2010. máj. 6. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már oda jutott két ember egy kapcsolatban hogy lefeküdjenek akkor mennyiböl tartana ezt elmondani, megbeszélni a barátnőddel.

Nem fog kiröhögni hogy "hihi Te még szűz vagy"

Ha elég érett agyilag a barátnőd akkor azt is tudja hogy az első alkalommal valószinű hamar elfogsz menni, (ez minden pasinál igy van).

Nem ciki, hisz első alkalom lesz neked,nem várhatja el hogy első alkalommal addig bird mig ő.

Mond meg neki hogy neked ez lesz az első, és tényleg ha agyilag érett a barátnőd akkor nem röhög ezen hanem megért.


Bocs a "barátnőd agyilag érett" szó miatt de máshogy nem tudtam ezt elmagyarázni. :)

2010. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2010. máj. 6. 17:29
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs mit! Sok sikert!
2010. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gitarhero válasza:
Adj neki fiam!
2010. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam a barátommal, ő még szűz volt, én már nem... de én már annyira kívántam őt, hogy meglovagoltam és fél perc alatt úgy elmentem, mint a MÁV-szerelvény... Szerintem ideges leszel, úgyhogy tuti nem fogsz hamarabb elmenni, mint ő. Vagy ha félsz ettől a lehetőségtől, izgasd fel, amennyire csak lehet, hogy neki se tartson túl soká. De hidd el, menni fog, ez az egyetlen dolog, amit mindenki tud csinálni :D
2010. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!