Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm 12 éves és van...

A barátnőm 12 éves és van barátja le feküdt vele és azóta nagyon fáj a hasa nemtudom hogy miért menjen el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
am. én is 12 éves lány vagyok és én nem feküdtem volna le a barátommal és mondtam neki hogy nem jó mert tul korai de nem hallgatott rám!
2008. máj. 24. 15:28
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
mellesleg rendes vagy hogy így aggódsz a barátnődért,aki téged,mint barátnőt sem abszolút érdemel meg!!!előző voltam
2009. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hát azért nem semmi! De aki azzal jön, hogy milyen ez a mai világ (mellesleg igazat adok), néhány száz évvel ezelőtt ilyenkor már asszony is lehetett... Na mindegy. Szerintem nem az az elsődleges gond, hogy testileg nem volt érett, mert amikor megjött neki, elvileg már képes lenne a dologra. Tehát valószínűleg valami más okozza a gondot. Tehát mindenképpen doki!!!! Amúgy meg 12évesen.. huu, hát én arra is csak félve gondoltam, hogy majd egyszer megcsókolok valakit, nemhogy szex...
2009. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Ez még nem is olyan durva! Az egyik általános iskolai volt osztálytársam 10 évesen veszítette el a szüzességét az "akkori" pasijával. Fogalmam sincs, hogy hány éves volt a csávója. Most vagyunk 20 évesek, szóval ez kb olyan 10 éve volt... Sztem ez durvább
2010. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én is 12 éves vagyok és nekem eszembe nem jutna ilyesmi.

Én még csak magamhoz sem nyúlok nem hogy lefeküdjek valakivel. És minden féle képpen menjen el nőgyógyászhoz!!!!

Szerintem az otthoni körülmények miatt is csinálhatta.

Például a szülők veszekednek,elválófélben vannak vagy családtag elvesztése.Hallottam már ilyesmiről szóval ez lehetséges.De egy biztos,hogy roooooosszz döntés volt....

2010. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Végül mi lett így 6 év után? :D Ha még egyáltalán emlékszel az esetre, és még az oldalon is fent vagy:D
2014. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!