Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm 12 éves és van...

A barátnőm 12 éves és van barátja le feküdt vele és azóta nagyon fáj a hasa nemtudom hogy miért menjen el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
am. én is 12 éves lány vagyok és én nem feküdtem volna le a barátommal és mondtam neki hogy nem jó mert tul korai de nem hallgatott rám!
2008. máj. 24. 15:28
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
12évesen én még barbiztam..... a mai világban nincsenek eszüknél az emberek, a divat változik régen erény volt most szégyen a szüzesség, lassan az oviban ciki már a dolog ...ez durva
2008. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Az sem biztos, hogy megjött már neki.
2008. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

14 éves "PASI".........

hhhhhhhhhát ez félelmetessssss

2008. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
huha...ez egy kicsit durva.! én 13 vagyok ,nem mondom hogy idosebb de agyilag sokkal..nekem idáig még ilyesmi eszembe sem jutott..igaz hogy volt már pár srác akivel jártam,és enyi..eggyiknek sem jutott eszébe szexelni,és idosebbek is voltak nálam.. kérdezo: a barinod a szuleinek nem mondja el semmi pénzért sem,a dokihoz sem megy a szégyen miatt,és a teszthez meg még énsem értek... tehát csunyán mondva k...va nagy szarban van! és már megjott neki??
2008. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%
ömmm... úgyse hallgat rád, hogy menjen nőgyógyászhoz, ha abban sem hallgatott, hogy ne feküdjön le a pasijával. egyébként is. tényleg hova süllyed a világ?? 12 évesen eszembe nem jutott volna, hogy egyáltalán barátom legyen, nemhogy az, hogy szeretkezzek. 12 évesen mennyire érett az érzelmekhez egy kislány? és hiába sértődnek be sokan ezen a szóhasználaton, akkor is, igenis, kislányok vagytok. fiatalok. nem ezen kéne gondolkodnotok. 2 év múlva vége az általánosnak, menni kéne gimnáziumba, tanulnotok kéne, hogy ne egy putriban végezzétek, nem pedig a fiúkkal, de főleg nem a szexszel foglalkozni... én 16 vagyok, fél éve van barátom, 15és fél voltam, amikor összejöttünk, de csak egy hete feküdtem le vele először. ő mellesleg 21 és még ő is szűz volt, szóval innentől már nekem kell szégyellnem magamat, hogy hamar elvesztettem... nem hiszem el, hogy azt, amit én érzek, azt egy 12 éves is képes lenne érezni.
2008. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen meg jött neki!
2008. jún. 3. 15:05
 17/25 anonim válasza:

Nagyon sajnalom a baratnodet! Szerintem el kene menjen nodokihoz....ki tudja lehet hogy valami nagyon sulyos......

A kerdezonek:Szerinted ez nem veletlenul, a baratnod dolga?

Bar nagyon szep toled hogy torodsz vele, de miutan nem hallgatott rad ezt nem erdemli meg!!

Puszi Noemitol es remelem hogy hasznos a valaszom!

2008. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem el kéne mennie nőgyógyászhoz.

Egyáltalán nem tudom felfogni, hogy hogy nem volt annyi esze, hogy nemet mondjon. Mert ugye azt is kell néha...sőt..

2008. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
nekem is fájna a hasam,ha 12 évesen már nem lennék szüz!!!
2008. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
nem értem.Ez egyáltalán miért "divat"hogy 12 évesen (mint én)ennyi idős korban az összes kis csaj k***kodik,nagylánynak képzeli magát,csak a azért,mert neki már megvan a menszesze,holott,csak azért jött meg ennyi idősen,mert azt jelzi,hogy fejlődik.Ezt hívják pubertásnak.Különben is.Nem hiszem hogy a barátnőd örülne ha kiderülne a dolog,de én remélem hogy nagyon megszívja.És jöhet a lepontozás,de a vélemény a vélemény..én is 12 vagyok nemsokára 13 és mégis szűz vagyok.Eszembe se jutott a szüzességem elvesztése.Max 15-16 évesen,megfelelő baráttal,akit igazán szeretek,és ő is szeret engem.Ez durva.Bocsi hogy hosszú voltam:)
2009. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!