Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves vok és szűz, le...

13 éves vok és szűz, le szeretnék feküdni a barátommal. ő 15 és szűz. Le szeretnék először feküdni mással hogyha vele megfog történni akkor ne bénázzak és jó legyen. Mit csináljak, mikor menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Szóljak a szüleimnek?
2008. nov. 15. 23:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%
Hát sztem ha szereted a pasid ne feküdj össze mással. Meg a másik dolog, 13 éves vagy ezt még büntetik! szar érzés lesz ha a pasid 5 évig ülni fog egy korai szex miatt. ha a 14et betöltöd akkor utána már hajrá!
2008. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
83%
De ha lefekszel mással akkor a kedves barátodat megcsalod:)Ha szeret a barátod akkor tud várni min.1évet
2008. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%

Jaj, Babám!

Először is. Azért fekszünk le valakivel, mert kapcsolatban vagyunk és szeretjük a másikat. Gondolom Te is szereted a barátodat. Na, ha szereted, akkor nem okozol Neki fájdalmat. Nem igaz? Mégpedig, ha mással lefexel,vagyis megcsalod, akkor az Neki nem fog jól esni, és ez enyhe kifejezés. Szerintem 13 évesen még nagyon korai lefeküdnöd Vele. Az elsőnek olyannak kell lennie, hogy mindig emlékezz rá és nagyon jó legyen, hogy örömmel emlékezhess vissza arra a srácra, hogy na igen, Vele vesztettem el, és mennyire szerettük egymást... Érted?

Szerintem ha szeretitek egymást, akkor várjatok még pár évet. Nem kell sokat, csak kb 2évet. Szereted. Ő is szeret. Nem lesz ez sok. Viszont ez a 2év sokat jelentene a szüzességed elvesztése érdekében! Ugye értesz?

Egyébként leülhetsz Édesanyáddal is beszélgetni, hogy mire készülsz és mit gondol erről. Tudod: Ő hozott világra, Ő csak a javadat akarja és szivesen beszélgetne Veled erről! De ne ijedj meg, ha azt mondja, amit Én mondok, hogy még korai. Hiszen 13 éves vagy!

Nagyon fiatalok vagytok ehhez! És ezt ne negatívumnak vedd! Nem akarlak Én lenézni semmiben, hidd el!


Remélem minden rendben lesz és még egy párszor átgondolod ezt az egészet! :)

2008. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%

Igen.

Egyrészt beszéld meg leglább édesanyáddal a dolgot, másrészt leglább a 14. szóletésapodig várj, harmadrészt pedig csak annyit tudok felelni, hogy azon elgondolkodtál, hogy mi vn akkor, ha ő is ugyanígy gondolkodik?

Hogy összefekszem mással előtted, hogy neked jó legyen?

Ha szeret elfogadja ami vele is ugyanaz, és te is tiszteletben tartod ezt.

Orvoshoz mondjuk nyugodtan elmehetsz, abból baj nem lehet.

És mindehez gyakorlás kell, nem lehet két pillanat alatt belejönni, ahogy mondani szokás.

2008. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Szerintem is fiatal vagyok és ezt meg is értem csak már nagyon kívánom.egyébként azért szeretnék mással lefeküdni mert így is bénázunk még úgy mi lenne velünk!?
2008. nov. 16. 00:10
 6/34 A kérdező kommentje:
Ja igenn és anyukámmal kellene elmennme orvoshoz vagy mehetek egyik barátnőmel vagy estleg tesómmal?
2008. nov. 16. 00:12
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
Akivel szeretnél! :) Akivel jobban érzed magad! Én édesanyádat javasolnám, de ha testvéreddel szeretnél vagy barátnőddel Vele mész! :) Biztos a védekezésről is beszélni fog majd a doki. Ha mindenképp le szeretnél barátoddal feküdni, akkor Vele tedd meg az elsőt! És nem lesz az bénázás... Felfedezitek egymás testét, nyali-fali, meg minden :)) Vele tedd meg, ha szeretnéd, ne másik sráccal!
2008. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Szrintem kkor se mással légy együtt először.

Orvoshoz pedig akivel jónk látod azzal menj, bár édesanyád, vagy testvéred erre talán a legalkalmasabb, de egy közeli barát sem lehet utolsó.

Eyébként ha úgy látod, hogy még kicsi vagy hozzá, akkor annyit leglább ki tudsz várni hogy betöltsd zt a bizonyos cselekvőképes kort:P

És ezt beszéld meg abarátoddal is, biztosan megérti.

Ha meg nem , akkor már baj van.

És ezt az aggodalmad beszéld meg esetlegesen vele is, hogy esetlegesen ő mit szólna hozzá.Ha már vagytok olyan viszonyban, akkor erről is el tudnátok SZERINTEM beszélgetni.


A harmadik válaszoló voltam:)

2008. nov. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

És ugye nem fog olyan kérdéseket feltenni hogy miért akarom elveszteni vagy ilyesmit?

és ha bemegyek ő elkezd beszélni vagy nekem kell kérdeznem vagy mi?

2008. nov. 16. 00:21
 10/34 anonim ***** válasza:
32%
ne hragudj, a negyedik :$
2008. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!