Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves vok és szűz, le...

13 éves vok és szűz, le szeretnék feküdni a barátommal. ő 15 és szűz. Le szeretnék először feküdni mással hogyha vele megfog történni akkor ne bénázzak és jó legyen. Mit csináljak, mikor menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Szóljak a szüleimnek?
2008. nov. 15. 23:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még elég korai,az igaz h a mai fiatalok hamarabb érnek de akkor is.Talán még nem a "vágy hajt" csak a kíváncsiság.És attól h lefekszel előtte mással még nem leszel tapasztalt, ahhoz idő kell!És talán sokkal szorosabb is lenne a kapcsolatotok ha ezt azélmény együtt élnétek át először.Az pedig legalább értékelendő h el akarsz menni orvoshoz,mások még akkor sem hajlandóak erre amikor vmi bajuk van.
2008. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnál ahhoz, ha a párod, közölné veled, hogy: Figyu szivem, annyit bénáztunk már itt össze, úgyhogy tegnap lefeküdtem egy tapasztalt csajjal, hogy a szex jól menjen!" Ne legyél már hülye. Amíg ilyen baromság megfordul a fejedben, szerintem felejtsd el a szexet!!!
2008. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:

miért nincs még 6 külyköd????13 évesen nálatok már illő...

nah mind1

segíts magadon, az isten is megsegít

javaslom:-magán nőgyógyász

2008. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
folytatom:-anyutól vagytíz pofon, miután elmondtad neki a storyt, -NE DUGJÁL MÉG SENKIVEL!!!NAGYON GYEREK VAGY.... én 15 voltam, de már bánom, mint a szart.....
2008. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
100%
Kedves 13 éves! Szerintem nem kell lefeküdnöd senkivel! Még nem vagy érett a szexuális életre, várjál nyugodtan pár évet, semmiről nem maradsz le! Ha pedig minden áron próbálkozni akarsz, akkor nem azzal kellene kezdeni, hogy megcsalod a barátodat! Beszélgess el anyukáddal a dologról, bár kötve hiszem, hogy örülne a gondolatodnak:) Magamból indultam ki, az én lányom 15 éves, de szerencsére még nincs ilyen problémánk, egyenlőre a fiúkat is hessegetem:)A testi érettség nem egyenlő a szellemivel, ne feledd!
2008. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

már eleve bajok vannak egy kapcsolatban, ha azt gondolod, hogy előbb mással kell gyakorolnod azt amit a pároddal kellene csinálnod.

a gyakorlás az az önkielégités.

13 évesen neked még a barbi baba való, nem a sex.

basszus ezek a mostani kölkök egyéltalán nem értik milyen romantikus elmenni sétálni, fagyizni.

milyen félénken odabujni egy sráchoz egy parkban a padon, vagy elmenni vele moziba, meccsre, netalán uszodába.

ma már semmit nem érnek a lopott pillantások, a fantáziálás a másikról, és az, hogy a lány 14 évesen az első csókjáról álmodozik?????


Ha valaki úszni megy azonal beleugrik a vízbe vagy előbb megnézi hideg, meleg netalán más mint amilyen neki kell...


Miért kell az első fickóval azonnal lefeküdni, anélkül, hogy tudnád milyen a várakozás édes érzése.

2008. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
100%

jézusom. 13 évesen szex????

az szép. gondolom te sem idén barnultál.

egyébként ha már ennyi idősen szexelni fogsz akkor jó hamar ki fogsz égni, és 25 éves korodra mikor épp a csúcson lehetnél senki le se fog szarni.

de ha ez neked jó akkor hajrá.

2008. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Ezhülye... Fel nem fogom de komolyan... 16 vagyok nem vagyok valami idős de 13 évesen eszemben nem volt tudatlanul lefeküdni bárkivel is (fiú)..... Én pl 16. évemet betöltve vesztettem el amikor eléggé érettnek tartottam magam pedig nem 1x 2x lett volna rá lehetőség gondolkodj pls...
2008. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
A szerelemben a szex a szeretet testi kifejezése. Innentől kezdve olyan nincs, hogy bénázunk. Orülök, hogy a másikat megérinthetem, élvezhetem a testét és erre vágyom a legjobban.... Ha elöször mással akarsz lefeküdni, hogy begyakorold a dolgot, az azt jelenti, hogy nem vagy szerelmes a barátodba. Egy szerelmes lánynak eszébe se jutna, hogy mással feküdjön le, mert az hütlenség, ahhoz, akit szeret, és szerintem, nem is birná megtenni... Ha el akarod veszteni a szüzességed, mert trendi dolog egy testi kapcsolatban élni, az más motivácio. Orvoshoz mindenképpen el kell menni, a megfelelő védekezés miatt. Viszont egy ilyen kérdés után, azt tanácsolnám, gondolkodj el, te valójában mit érzel a barátod iránt? Mert szerelemből kellene elkezdeni a szexulális életet! DE 13 éves korban még akkor is érdemes lenne egy kicsit várni!!!
2008. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
hát 13 évesen mondjuk az én fejecskémben is a pasik jártak már...és volt barátom is, akivel fogtuk egymás kezét pár hónapig...de a szexel mégis kibirtam valahogy 18 éves koromig...neked is ezt javaslom, nem fogod megbánni, ha vársz még pár évet (23/lány)
2008. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!