Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok de a mesnim 1 éve...

Szűz vagyok de a mesnim 1 éve nem normális. Elmentem nőgyógyászhoz de nem vizsgált meg mivel hogy még szűz vagyok! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 22:57
 1/10 anonim válasza:
én is szűz voltam,és ugyan ez volt.de nekem irtak fel fogamzásgátlót,mert az rendbehozza.azóta nincs ilyen panaszom.
2009. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vérvételre, ultrahangra elküldött? Gyógyszert adott? Mondott valamit?
2009. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmit se mondott és nem is csinált semmit
2009. aug. 7. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Bementél, elmondtad a panaszod, ő hümmögött, elmondta, hogy nem vizsgál meg, és ennyi? Mert ha igen, akkor menj el egy másik nőgyógyászhoz.
2009. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bementem,elmondtam a panaszom és egyfolytában azt kérdezgette szeretném e ha felírna fogamzásgátlót...azt mondta h mégis h vizsgáljon meg ha szűz vagyok??hát ennyi volt
2009. aug. 7. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Gáz a doki. Cseréld le.


Hogy vizsgáljon meg? A szűzhártyád először is nem fal. Kijön rajta a havi vérzés, bemegy rajta a tampon meg a rákszűrő kütyü. feltalálták már az ultrahangot meg a vérvételes hormonvizsgálatot is. Ha akart volna bármit is tenni, megtehette volna, de ő csak le akart téged tudni.


Egy fogigátlóval. :-((( Remélem, nem szeded be. Többet ártasz vele, mint használsz.


Fogigátló mellett nincs havi vérzés, mert nincs ciklus.

Nincs peteérés, nincs tüszőrepedés, nincs méhnyálkahártya-megvastagodás és nincs menstruáció sem, azaz nem válik le a nyálkahártya vérzés kíséretében. A fogigátló teljesen kikapcsolja a petefészkedet, és átveszi helyette az írányítást. amikor tabit szedsz, a bogyók irányítanak, nem a poetefészkeid. Akkor meg mit állítana be?


Őrületes baromság fiataln lányoknak addig fogigátlót felírni, amíg a vérzésük magától vagy orvosi segtséggel nem rendeződik. A tabi elfedi a problémát, hamis bizzonságérzetbe ringatja a lányt (rendezte a ciklusomat és még a vérzésem is csökkent). Aztán eljön az idő, amikor a lány gyereket akar. Leáll a tabival... és a régi, kezeletlen problémája megint előbukkan. Csőcstül, mert most lehet, hogy egy ideig peteérése sem lesz...


Az, hogy száz vagy, nem egyenlő a kezelhetetlennel. Csak az orvos nem akar időt szánni rád. Cseréld le normálisra.

2009. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahol lakom ez a legnormálisabb orvos.A nő állítólag egy szadista a másik férfi nőgyógyász pedig egy vadállat...nem irattam gyógyszert nincs rá szükségem csak aggódok hogy mi lehet a baj....
2009. aug. 7. 23:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki a sok hülye kérdést tette fel. Én is ugyanezzel a problémával mentem orvoshoz. Engem megvizsgáltak, pedig szűz vagyok, sőt még hüvelyi ultrahangot is csináltak, szóval a szűzhártya tényleg nem egy fal. Máshova is mehetsz orvoshoz, nem kötelező a legközelebbi rendelőintézetbe menni. És esetleg mehetsz magánrendelésre is, ha meg tudod fizetni.
2009. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy a helyi nőgyógyászhoz kötve. Menj át a másik faluba-városba, vagy a megyei rendelőintézetbe. Magándokihoz is mehetsz, egy vizsgálat 5-6000 forint kb, annyit megér.
2009. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ezek hülyék,már bocsánat...a menstruáció rendszertelenségén egyébként sem tudom mit akar annyira szemmel vizsgálni...normális orvos első dolga,hogy vérvételre küldi az embert(ugye azt nem tilos),mivel legtöbb esetben hormonális okai vannak a rendszertelenségnek...valamint ultrahangra,hogy kizárják a cisztás elváltozásokat,stb,ami esteleg akadályozhatja a dolgot.hát én nem értem ezeket...tény hogy vannak hülye orvosok(nekem is volt néhányhoz szerencsém),de hogy ennyire????
2009. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!