Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves vok és szűz, le...

13 éves vok és szűz, le szeretnék feküdni a barátommal. ő 15 és szűz. Le szeretnék először feküdni mással hogyha vele megfog történni akkor ne bénázzak és jó legyen. Mit csináljak, mikor menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Szóljak a szüleimnek?
2008. nov. 15. 23:55
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Drágaság... egy idióta kis liba vagy. 13 évesen ne az legyen a legnagyobb gondod, hogy miként lehetsz a könyék legnagyobb kur..ja.
2008. nov. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Szerintem még az egész korai, hiszen ekkora baromságot csak az tud kérdezni, aki még egyáltalán nem áll készen a szexre
2008. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
öhmm.. 13évesen? egy csöppet korai nem gondolod? ezt most a te érdekedben mondom. én 15 vagyok és 6hónapja vagyok együtt a barátommal. lett volna már rá alkalmam hogy lefeküdjek vele de nem érzem magam késznek. (igaz sok embertől hallottam hogy 15-16volt mikor elvesztette a szüzességét és ogy jó volt) de azért nem akarok hülyeséget csinálni. megvárom a megfelelő alkalmat, amikor mind2en úgy érezzük, hogy készen állunk... de Te 13évesen szerintem még ne gondolkodj ilyesmin. kár lenne hülyeséget csinálni ráadásul tapasztalatlanul. ezt úgy értem, hogy szerintem még sokmindent nem tudsz a szex-ről. (na nem mintha én ilyen hű de okos lennék de elég sok mindennek utánaolvastam)... szerintem neked se ártana. hidd el utána már nem is akarsz majd annyira lefeküdni vele... és szerintem ne csinálj hülyeséget... fogadd meg a tanácsokat amíg még nem késő. Ja és gondolj csak arra hogy anyukád mit szólna? :/
2009. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Mi van???? Mi 13 évesen még kint labdáztunk a többiekkel, a fiúkkal szemben nem is gondoltunk arra hogy egyaltalán egy pár legyünk, nem hogy szexeljünk!!! 19/L
2016. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!