Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves vok és szűz, le...

13 éves vok és szűz, le szeretnék feküdni a barátommal. ő 15 és szűz. Le szeretnék először feküdni mással hogyha vele megfog történni akkor ne bénázzak és jó legyen. Mit csináljak, mikor menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Szóljak a szüleimnek?
2008. nov. 15. 23:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezgetni biztosan fog.

ÉS el is fogtok szerintem beszélgetni.

Ha egyáltalános vizsgálatot kérsz, csakhogy biztos legyél, hogy egészséges vagy, akkor alapvető kérdéseket fog feltenni, de ha valami olyasmire kérdez rá, hogy egyéb oka vane, hogy felkerested, akkor se hazudj neki, hanem csak az igazat, ez a te érdeked is.

És egyébként is jobban fog tisztelni, hogy te legalább utánakérdezel, eémészhozzá, és őszinte vagy vele, mint akik erre tesznek magasról.

megint a 4. voltam:)

2008. nov. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
harmadik válszolónak írom:hány éves vagy?
2008. nov. 16. 00:26
 13/34 A kérdező kommentje:
bocsi akkor a negyediknek
2008. nov. 16. 00:29
 14/34 anonim ***** válasza:
86%
akárhány fiuval fekszel le előtte akkor egy kis szerencsétlen béna leszel majd MERT mind testileg és mind szellemileg ALKALMATLAN vagy még a szexhez. a barátod pedig mindenképpen húzzon gumit, hogy ne szaporítsátok a hülyeséget.
2008. nov. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Ez nem a bunóság honlapja én kibasszott véleményt és tanácsot várok nem leszólást

kössszzz

2008. nov. 16. 00:59
 16/34 anonim ***** válasza:
82%
jézusom végiggondoltad miről beszélsz?13évesen inkább koncentrálj a tanulásra, mint a szexre jesszus, másrészt, ekkora hülyeséget se hallottam még, h ne bénázz az elsőt letudod valakivel. te normális vagy?szerintem szólj anyádnak h adjon egy taslit de hamar, h észhez térj. és ne nőgyógyászhoz menj hanem olyan dokihoz aki gyógyszert ad a hülyeségedre. komolyan h ezek a mai fiatalok...
2008. nov. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%
amugy mi a szart keresel itt, nem láttad a kiírást?18 év felett.mert a szexxel akkor is ráérnél, és az első válaszadónak igaza van, küldd csak börtönbe a csákódat, meg azt is akivel előtte összefekszel, örülni fognak.
2008. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
69%
ez nem bunkóság. ha szellemileg nem egy gyerek szintjén lennél máris megértenéd miről van szó. attól hogy 13 évesen már nőtt egy kis melled és megnéznek a 2-3 évvel időssebb fiúk is, még mindig egy gyerek vagy. hajnal 1 órakor pedig, már nagyon az ágyban lenne a helyed. van te neked anyukád, merthogy ő is megérdemelne 2 pofont, rólad nem is beszélve.
2008. nov. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, az első válaszadük milyen szép nyugodtan tanácsokat osztottak ennek a kislánynak (Mert még az!),hogy mire figyeljen, mit csináljon.. (Tisztelet a kivételnek!) *


Helloo... 13 éves vagy! Életed legnagyobb hibáját követnéd el, ha lefekszel egy másik sráccal, de akkor is ha a barátoddal! Az meg a pláne, hogy "Előtte másik sráccal akarnád".. Te mit szólnál hozzá, ha azt mondaná a pasid "Boccs, de profi akartam lenni az ágyban, szexeltem előtte egy másik lánnyal, nem baj ugye?" Hát peeersze hogy nem! Gondolkozz már! Én 15 éves vagyok, de 13 évesen még barbiztam, nem azért mert olyan éretlen hülye gyerek voltam, hanem mert nem a dugáson járt az eszem, ami ebben a korban normális, (hogy nem szexelsz..!!) Elhiszem hogy a pasid dugni akar, 15 éves, mindenre áll a dákó, de legyetek már ésszel! Várjál még ezzel pár évet, addig érd be hogy smaciztok meg társai... Áhhh.. >.<

/Viki/

2008. nov. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Mi lett evvel a világgal..Még az a kisebb baj,hogy szexelni akarsz..De,hogy 13 évesen?:O

Meg olyan..H mással lefeküdni..Hát gondolod akkor mással nem leszel béna?Gondolod,hogy egy olyan lánnyal majd pont mindenki leakar feküdni,aki miatt sittre vágják?Ráadásul az egész 1 alkalom aztán utána mintha nem is ismernétek egymást..Te nem gondolkodtál azon,hogy egy fiúnak(Mert 15évesen nem férfi..)mennyit jelent az,ha egy lány vele van először?Ha vele fexik le először?Ha nem ment rajta keresztül a fél világ?Az a baj,hogy nyilván nem maradtok sokáig együtt(Vagyis gondolom..De kitudja..)És amikor jön az igazi,neki már nemtudod odaadni magad ilyen értelemben..Na kicsit kitértem..Lényeg az,hogy mégis mit lehet elrontani?Meg..Te úgygondolod,hogy egyszeri alkalomtól profi leszel?Hát tévedsz!Szóval annyi eszetek legyen,hogy védekezzetek..De majd kíváncsi leszek,mit fogsz szólni ha majd a lányod a te pélád alapján hazaállít 10évesen terhesen.Na jóccakát..

/pici cutte/

2008. nov. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!