Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kortól tagadhatja...

Hány éves kortól tagadhatja meg a gyerek jogerősen, hogy a szülei nőgyógyászhoz vigyék szüzességi vizsgálat miatt?

Figyelt kérdés
Pusztán ekkora a bizalom a lány iránt, holott ok nem lenne rá. Csupán enyhén bogarasak.
2009. szept. 24. 23:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%
törvény szerint 14 éves kortól döntésképes az ember szóval a 14 a varázsszám :)
2009. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
te jó ég. szerintem ilyenre hiába viszik mert az orvos nem mondhatja meg nekik a vizsgálat eredményét, ugyanis köti a titoktartás. meg valószínűleg ki is röhögné a szülőket.
2009. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kolosszus22 ***** válasza:
96%
Pff.. ekkor baromságot, hol élünk a középkorban?
2009. szept. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

szóval a lányka még szűz? akkormeg mi ez a nagy ellenállás?:D legalább belenevethet a szülei arcába, hogy: nnnah....tessék....erre voltatok kíváncsiak?

sztem ez sokkal poénabb, mint lázadozni, meg ellenállást tanúsítani

2009. szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Hat, egy parasztabb orvos siman korberohogi a szuloket ha ilyennel mennek oda, a nem parasztabb finoman tajekoztatja oket, hogy ha a gyerek el mult 14, hogy nem koteles beszamolni, mert koti a titoktartas! - igy van a protokoll de legtobszor ha a szulo rakerdez konkretan siman elarulja es kesz! - egybent sima normalis atvizsgalasra visznek el nem azert hogy megnezzek hogy szuz vagye mert a szulok is tudjak hogy korberohogik oket ha ilyennel mennek oda!
2009. szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk ez azért elég durva. Nézzétek a szülő oldaláról: Nem köteles elmondani az orvos a gyereked vizsgálatának az eredményét, de köteles vagy mindent megtenni a gyerek egészsége, jóléte érdekében. Ez hanyas?
2009. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Azert valamit tisztazni kell (elozonek irom), a szuesseg nem tartozik az egeszsegi allapothoz!
2009. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Istenem én a világból is kiszaladnék:S Am orvos nem tudja megmondani, max azt hogy szűzhártya ép vagy nem, de az meg mástól is kiszakadhat.
2009. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Orvos nem tudja egyértelműen megállapítani, hogy volt-e már a lénynak szexuális kapcsolata, vagy sem. Csupán a szűzhártya állapotát tudja megállapítani, de az meg kitágulhat tampontól, beszakadhat sport vagy ujjazás közben, és olyan is van, hogy rendszeres szexuális kapcsolatnál is megmarad, annyira rugalmas, és csak szülés után tűnik el. Szóval nem egyértelmű a dolog, meg lehet mondani a szülőknek.
2009. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Olyan szinten már nem aktuális a dolog, hogy megszűnt a párkapcsolat, viszont gondoltam felteszem, mert érdekelt a kérdés, és lehet, hogy mást is.

Aki a szülő oldaláról nézte: megértem azt a nézőpontot is, de ha egyszer ilyen a jogszabály :/


Köszi a válaszaitokat!

2009. szept. 25. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!