Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm 12 éves és van...

A barátnőm 12 éves és van barátja le feküdt vele és azóta nagyon fáj a hasa nemtudom hogy miért menjen el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
am. én is 12 éves lány vagyok és én nem feküdtem volna le a barátommal és mondtam neki hogy nem jó mert tul korai de nem hallgatott rám!
2008. máj. 24. 15:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

szerintem valamivel elrontotta a hasát!

de ha az anyukája elviszi nödokihoz és kiderül hogy nem szüz a szüleit leis csuhatyák!!

2008. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
vagyis rosszul fogalmaztam mert az al hasa fáj és rosszul van am. miért csukhatják le a szüleit?
2008. máj. 24. 15:34
 3/25 anonim ***** válasza:
64%

Pedofíliáért. Nyilván az az első logikus következtetés egy terhes 12 éves esetében, hogy a családon belül sikerült összehozni valamit.

Illetve krónikus hülyeségért is 100 év sitt járna nekik, amiért nem árulták el kicsi lányuknak a nagy titkot, jelesül hogy hogyan lesz a gyerek.

Na jó, vágom hogy csak poén, ilyen hülyeséget nyilván senki nem kérdez...

2008. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd, mi...? :D

Sztem azért fáj az alhasa, emrt egy 12 éves lány szervezete egyszerűen nem erre van kitalálva, nem elég fejlett még ehhez. Nem erre való.

2008. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért fáj, mert egy 12 éves gyereknek még nem kellene szexelnie!!! Testileg sem érett rá egyátalán, meg persze agyilag sem!!! Remélem azért a védekezésre is volt eszük, bár kétlem!!! Jobb lenne ha elmenne nőgyógyászhoz, mert komoly belső sérülései lehetnek (méhszájseb, hámsérülések stb...)!
2008. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltok én is ezt mondtam neki jó hogy én is csak 12 éves vok de szerintem nekem van eszem mert én ilyen korán nem csináltam volna és mondtam neki hogy ne csinálja de töbször is csinálták és ez igaz!
2008. máj. 24. 16:40
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,és még én szégyenlem magam a 14 évemmel....figyi én most 15 vagyok.Nem tudom,hogy a barátnődnek ez hogyan jutott az eszébe,főlént sztem azt sem tudja,hogy mit csinált.A fiú hány éves volt?14 alatt avgy felette?Mert 14 év feletti pasijával,a szüleit tényleg megbüntethetik,de nem csukhatják le!Viszont a szülők fel is jelenthetik a srácot liliomtiprásért!!!(gyengébbek kedvéért:elvenni egy kiskorú szüzességét)Az al hasa pedig a túl korán történtek miatt fáj.Remélem,hogy mindez enm veled történt és scak ide írod le átírtan...ha mégis vagy akár csak segítséget szeretnél,akkor írj az e-mail címemre!florybaby@vipmail.hu

A bnődnek mindenképpen kéne egy terhességi teszt,ám amiylen fiatal,lehet hogy még azt sem tudná használni...azért remélem annyi eszük/idejük volt,hogy védekezzenek!

Üdv.:Bea

2008. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
12 évesen???Igen,határozottan menjenel nőgyógyászhoz,kár hogy eddig nem tette meg.
2008. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hát ha nem védekeztek akko beszopták, egy kisbabával elsz gazdagabb a család,ha nem védekeztek,(1000%h nem védekeztek,12 éevs fejel tuti nem, főleg h 12 évesen lefeküdt vkivel)ha igen, akko meg a szüleinek nem fogja elmondani, szal a "kis lány" nagy bajban van! Sűrgösen csináljon egy tesztet és menjen el vkivel nőgyógyászhoz!

Ez a világ....,egyre rosszabb és rosszabb....

2008. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nem én voltam télleg a barátnőm volt és a pasija 14 éves meg védekeztek csak fél elmondani az anyának!
2008. máj. 25. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!