Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lenéznek vagy irigykednek?

Lenéznek vagy irigykednek?

Figyelt kérdés

Félénk lány vagyok, úgyhogy még nem volt barátom. A barátnőim tudják, hogy rosszul esik ez nekem.

Nekik van barátjuk, és úgy érzem, hogy ezzel folyton felvágnak előttem. Mindig én vagyok a kis tapasztalatlan, aki semmit nem tud a pasikról meg a szexről. Mondtam már nekik, hogy rosszul esik, de akkor jött a "majd te is megtudod milyen" duma. Mintha tizenéves kislány lennék.

Eleinte nagyon fájt hogy ennyire lenéznek, beszéltem erről egy srác ismerőssel, és ő mondata hogy szerinte irigyek rám, mert jobban nézek ki náluk és mert nekem van elég sok barátom, akikkel eljárok szórakozni.

Szerintetek mi lehet az igazság?


2012. okt. 16. 15:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó a kérdés. Inkább sajnálnak, és próbálnak valahogy rábeszélni egy számodra ismeretlen dologra.

Szóval, én úgy kérdezném: Sajnálnak, vagy megvetnek?

2012. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!