Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem tudok gumival szexelni...

Ha nem tudok gumival szexelni mert nem működik benne a szerszám, emiatt lenéznek a csajok?

Figyelt kérdés
Szűz is vagyok még mert emiatt tartósabb kapcsolat kellene, de sok lány olyan hamar akarja a szexet h akk még gumival kellene csinálni de nekem meg úgy nem megy :/
2012. szept. 9. 02:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha nem alkalmi dugást akarsz, akkor ezt meg lehet beszélni, sőt. Lenézni nem fognak, de a megoldást közösen kell megtalálnotok.
2012. szept. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
ha igazán kanos lennél,akkor mindenhogy felállna.
2012. szept. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
7%
ha valakivel összejössz és már jártok egy hónapja azalatt szóba kerül hogy védekezik. egyszerűen rábeszéled hogy szedjen gyógyszert és kész.
2012. szept. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Azért legalább egyszer kipróbálhatnád vele, csak a biztonság kedvéért, tudod, hátha mégiscsak!
2012. szept. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Gyakorlat teszi a jó dugót!


Senki nem születik úgy hogy mindent tud! Kell az elején a bénázás is.

2012. szept. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
"egyszeruen rabeszeled, hogy szedjen gyogyszert es kesz". Huuuuu ezek mindig de fel tudnak huzni. Meg az eletben nem szexelt a kerdezo, azt sem tudja, hogy mennyivel mas inger, mint a maszti, csak mar elore utalja a gumit, mint manapsag olyan sok idegesitoen nyapic pasi, akik szerint a gumi meg ciki is -.- az meg le van szarva, hogy a gyogyszerben hormonok vannak es mellesleg nem mindenki tud megfizetni ennyi penzt. Ugyanis 6-7000 ft-tol a csillagos egig valtozhat az ara, es nem te mondod meg, hogy oke, a legolcsobbat kerjuk. Nem beszelve a mellekhatasokrol. (ezt mond ugy mondom, hogy szedek gyogyszert, gyogyszerparti vagyok, de ha valaki megprobalna erovel rabeszelni, mert neki derogal az ovszer ugy, hogy szexben meg ki s probalta, csak nyafog, na nem valoszinu, hogy lefekudnek vele -.- )
2012. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A gumit a merevedés után kell felhúzni, benne már e is fog felállni :D
2012. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"egyszeruen rabeszeled, hogy szedjen gyogyszert es kesz"


Ezt a hozzáállást én is rühellem. Az nem számít, hogy a nőnek milyen egészségügyi következményekkel járhat a gyógyszer szedése, szedje csak ő, a pasinak meg semmi gondja. Egyszerű.

2012. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A kerdezo vedelmeben hadd irjam le, hogy nem az a problemaja, hogy nem akarja gumiban csinalni, hanem hogy lelankad benne a penisze, ezert fel, hogy felsul es emiatt aggodik. Legalabbis en igy vettem ki a szavaibol.


Kerdezo: mivel meg szuz vagy, felteszem, van benned egy kis stressz miatta, ami termeszetesen nem tesz jot az erekcionak. Az persze normalis, hogy az ember picit izgul, de nem szabad tulzasokba esni. Ezen kellene dolgoznod picit.

Nem kell surgetni a szexet, amikor megismerkedsz egy lannyal, haladjatok lassabban es fokozatosan, beszelgessetek sokat, hogy oldodjon benned a feszultseg. Semmi nem tudja olyan hatasosan csokkenteni a benned levo stresszt, idegesseget, feszultseget, mint ha oszinten tudsz beszelgetni a majdani baratnoddel, mert azt latod, hogy megerto es bizhatsz benne. Ennek hatasara elmulhatnak az erekcios gondok is.


Szoval en azt mondom, hogy mivel egyelore meg nincs is baratnod, ne stresszelj mar elore a szexen. Elobb probalj olyan lanyt talalni, akivel tokeletes az osszhang! Ha ennek hatasara sem szunnek meg az erekcios problemaid, erdemes lenne megkerdezned egy szakembert.

2012. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

"A gumit a merevedés után kell felhúzni, benne már e is fog felállni :D"


Nekem is hasonló problémám van mint a kérdezőnek, felhúzom a gumit és 10mp után lekonyul, kamagrát kellett bevennem hogy állva maradjon, utána valamiért nem éreztem hogy benne vagyok a lányban.

2012. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!