Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem tudok gumival szexelni...

Ha nem tudok gumival szexelni mert nem működik benne a szerszám, emiatt lenéznek a csajok?

Figyelt kérdés
Szűz is vagyok még mert emiatt tartósabb kapcsolat kellene, de sok lány olyan hamar akarja a szexet h akk még gumival kellene csinálni de nekem meg úgy nem megy :/
2012. szept. 9. 02:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Talán GYAKOROLD!!!!
2012. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Pont ezaz, h én is ellenzem a gyógyszert mert tudom mennyire káros. De a gumitól meg nekem rögtön lelankad.. próbálkoztam már, de nem megy :/

Gondolom más megoldás nem nagyon van ezen a 2-n kívül?

2012. szept. 9. 14:42
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem is szexeltel meg -.- szex kozben lehet nem fog lelankadni. Am meg mindent meg lehet szokni. Es ja, ez a 2 a legbiztosabb modszer, masban nagy a riziko.
2012. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
még nem mert nem jött össze, pedig többször is próbálkoztam/tunk..
2012. szept. 9. 15:48
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanis 6-7000 ft-tol a csillagos egig valtozhat az ara, es nem te mondod meg, hogy oke, a legolcsobbat kerjuk. "


És ez neked drága???

6-7 ezer a három havi adag a legjobb tabikból. Mégegyszer, három havi! Az havonta kétezer. Egy 12es pakk durex kerül annyiba. Te hányszor vagy a pasiddal, hogy az óvszer olcsóbb??


Ha gumival csináljuk nekem alkalmanként kapásból elmegy vagy három gumi. Még ha nem megyek el háromszor, akkor is, mert mondjuk közben ha orálhoz van kedvünk, akkor ugye ahhoz nem jó a gumi, stb... Ergó négy együttlét alatt elhasználom egy havi tabi árát....


Amúgy az eredeti kérdésre:

nekem is nehezen ment először. Az a lényeg, hogy a csajnak szóljál előtte, hogy neked úgy nehezen működik a műszer, aztán próbálkozzatok. Meg fogja érteni. Utána meg meg lehet beszélni a tablettát.


Jah, meg a méret nem mindegy. Pl nekem a Durexek jók, mert annak az átmérője 56mm, a legtöbbnek 54 vagy 52, és baromira szorítanak. Ha a méret a gond, akkor nem csoda, hogy nem megy.


Ha meg nem ultra thin, akkor nem is érzek benne semmit. Volt, hogy azt nem éreztem, hogy benne vagyok a csajban, pedig a csaj szűz volt, szóval nem méretbeli volt a probléma egyik oldalról sem.

2012. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
igen, nekem drága, az enyém 9000 ft-ba kerül, és szüleim nem adnak rá pénzt, szóval nekem kell kifizetni a saját egyetem melletti munkámból megkeresett pénzemből :) nem mindenkinek adnak zsebpénzt... nekem pl nem. és ha egy kicsit figyelmesebben olvastál volna, akkor láthatod, hogy mindennek ellenére, amit írtam, én gyógyszerpárti vagyok, és szedem is, de azt undorító és önző dolognak tartom, ha egy pasi azért próbál rábeszélni, mert ciki vagy derogál neki az óvszer.
2012. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

hidd el h nem poénból nem birom.

és nem az ára zavar, sőt a fog gátlót is fizetném a bnőm helyett, de még így se biztos h akarnám h szedje.. nem hiszem h ne lenne ártalmas, azért mert itt sokaknak nem lett tőle látható bajuk eddig :S

2012. szept. 9. 19:59
 18/25 anonim ***** válasza:
69%

de te szerencsétlen, az a baja hogy nincs benne merevedése! nem az hogy ciki neki, istenem...

ha nem képes megtartani benne a merevedését, mégis, hogy szexeljen azzal a lánnyal!

gondold már át a pici egyetemista agyaddal azért...

hidd el, több millió nő szed gyógyszert és nem döglik bele.

hosszú távon olcsóbb mint az óvszer és a nőnek is jobb hogy nem kell azonnal kirángatni belőle a péniszt mikor elmegy mert valaki pont attól tud csak elmenni ha a pénisz összerándul benne mikor elmegy és úgy ingerli!

pontozgatsd csak le a válaszomat de akárhogy nézzük, erre a problémára viagrán kívűl ez a legjobb módszer - és az is gyógyszer ha már itt tartunk.

itt nem a ciki vagy sem dologról beszélünk, ha arról lenne szó én sem ezt a választ adtam volna.

2012. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Azért nem kell rögtön feladni. Maszturbáláskor gyakorolj gumiban.
2012. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
"gumival szexelni olyan mint zokniban lábat mosni"
2012. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!