Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akkor most számítt a szerszám...

Akkor most számítt a szerszám méret vagy nem?

Figyelt kérdés

Ok tudom sok ilyen kérdés volt már,de akkor most mi is az igazság?Most nem 10 cm-es kukira gondoltam,hanem vegyük az átlag méretet,tehát az 15 cm.Ami átlag feletti az mondjuk legyen 19-25-ig!Akkor most számitt ez vagy nem?

Azt is tudom hogy a g-pont kb 5-6 cm-re található meg a hüvelyben,de még is sok lány mondta hogy neki kicsi volt a 15-16 cm mert hogy nem törölötte ki őket annyira és volt olyan is aki nem érezte a 15 cm-et!Akkor most mivan?


2011. jún. 8. 20:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Akkor még is csak számítt?
2011. jún. 8. 20:05
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt miért ide írta!Nem is ebbe a kategóriában akartam!No mind1.....
2011. jún. 8. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos, a kielégítésben és az örömszerzésben nem számít sokat, de egy méretes darab hogy úgy mondjam, hangulatos, felkelti az érdeklődést, izgalmat gerjeszt hogy "húúú" de ilyen és hasonló dolgokban számít csak. A többi lényegtelen, szerintem :)
2011. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez egyéntől függ sztem. alapjába véve nem számít a méret, hanem inkább a vastagság és a technika, de ahogy már mondták az érdeklődést jobban felkelti. ez olyan mint a baba v a saláta punci. valaki egyik jobban izgatja másik meg nem annyira...de nem ez alapján választunk csajt. : )
2011. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tapasztaltaim alapján, egy 15 centis fiút, ha valaki nem érez, akkor abban a csajban vmi nagyon el van rontva. a 15 cm az bőven elég arra, h jól működjön az ágyban a dolog:D Egy tényleg nagyobb méretnél 2 dolog szokott felmerülni: 1, tényleg élvezetes ha a pasi teljen mértékben ki tölt...sőt, van olyan, aki pont azt élvezi, ha a makk egészen a méhszájig jut. 2, sokaknak ezek a méretek fájnak, főleg a mélyebb pózokban, és zavaróak is, h túl hosszú úton mozognak. Végezetül, ha valakinek kisebb a farka, de tudja használni, akkor kenterbe veri az összes többit, teljesen mind1, h mekkora szerszámmal rendelkeznek.
2011. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
számít hát.
2011. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem a szerszam meret teljesen mind1, 1 a lenyeg. Tanuld meg hasznalni! Pozok, trukkok! nem szegyen kerdezni. Kerj tanacsot, foleg itt Nevtelenul! Udv: Levy



22/F

2011. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
számit,de a személyiséged is 1 csajnak pl...:D
2011. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!