Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lenéznek vagy irigykednek?

Lenéznek vagy irigykednek?

Figyelt kérdés

Félénk lány vagyok, úgyhogy még nem volt barátom. A barátnőim tudják, hogy rosszul esik ez nekem.

Nekik van barátjuk, és úgy érzem, hogy ezzel folyton felvágnak előttem. Mindig én vagyok a kis tapasztalatlan, aki semmit nem tud a pasikról meg a szexről. Mondtam már nekik, hogy rosszul esik, de akkor jött a "majd te is megtudod milyen" duma. Mintha tizenéves kislány lennék.

Eleinte nagyon fájt hogy ennyire lenéznek, beszéltem erről egy srác ismerőssel, és ő mondata hogy szerinte irigyek rám, mert jobban nézek ki náluk és mert nekem van elég sok barátom, akikkel eljárok szórakozni.

Szerintetek mi lehet az igazság?


2012. okt. 16. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
akivel köcsögösködnek, valójában irigyek rá mint a huzat.
2012. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is volt egy szűz barátnőm, mi is mindig húztuk, hogy na mi lesz már :D De ő nem vette lealázónak, mivel igazi barátok vagyunk, szerintem ez nem jelenthet problémát. ŐŐŐ már bocs, de az a meglátásom, hogy ők nem igazi barátnőid, ha komolyan piszkálnak vele. A szexről viccelődni egymás közt, minden napos dolog. Talán neked nem kéne felvenned.
2012. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

Lenéznek.

Én se tudok sokra tartani valakit, aki huszonévesen még nem kufizott. Az még nem is élt.


Jó hír viszont, hogy ez majd megváltozik. ;)

2012. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
ja, és mégvalami: nem látok rólad fotót, de csak azért, mert valaki piszkál, még nem az irigység jele. Én speciel arra gondolok, ha valaki szűz, 25 évesen, hogy oh jaj, hát ennek fogalma sincs milyen jó szexelni. És igazából sajnálom, mert nem képes senkivel se idáig eljutni. Egészséges szervezetnek jól esik a szex!
2012. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Túl azon, hogy jól esik, kiegészíteném, hogy szüksége is van rá. A szex az élet fontos része, egyáltalán nem egyszerű dolog, szükséges a megfelelő személyiségfejlődéshez.
2012. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
szép és jó, de partner is kell hozzá...
2012. okt. 16. 15:50
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
szeretnél rhxrz? :)
2012. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
rhxrz=egyet
2012. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

Na most el hiheted hogy irigyek. Én is úgy voltam mint te :) jó tudni rólam, hogy mindig is 'álmodozó lelkem volt'

16-17 évesen engem is 'piszkáltak' volt hogy viccre vettem, volt hogy fájt, és irigy voltam rájuk. Aztán fordult a kocka. Én, mint a filmekbe beleszerettem a hercegembe, és ő is belém :')

21 voltam mikor megtörtént..annyira gyöngéd volt..mikor a fülembe súgta 'nyugodj meg szerelmem'

Tömören ez az én történetem, ma is vele vagyok!

Nemrég beszélgettünk a bnőimmel..bevallották hogy a szexuális életük 0, és hogy örüljek hogy így alakult az életem, mert a legjobbat fogtam ki, a türelmem miatt..

2012. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

Igazából nem értem, miért lennének irigyek egy olyanra, aki állítólagosan szép, mégsincs partnere egy kiadós szexhez? :D

Mikor a barátnőidnek valószínűleg vagy tartós/vagy kalandos kapcsolatuk van, ami lássuk meg, még így is jobb, mint cölibátusban élni. Szerintem sajnálnak, mert állatira kimaradsz a jóból!

2012. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!