Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lenéznek vagy irigykednek?

Lenéznek vagy irigykednek?

Figyelt kérdés

Félénk lány vagyok, úgyhogy még nem volt barátom. A barátnőim tudják, hogy rosszul esik ez nekem.

Nekik van barátjuk, és úgy érzem, hogy ezzel folyton felvágnak előttem. Mindig én vagyok a kis tapasztalatlan, aki semmit nem tud a pasikról meg a szexről. Mondtam már nekik, hogy rosszul esik, de akkor jött a "majd te is megtudod milyen" duma. Mintha tizenéves kislány lennék.

Eleinte nagyon fájt hogy ennyire lenéznek, beszéltem erről egy srác ismerőssel, és ő mondata hogy szerinte irigyek rám, mert jobban nézek ki náluk és mert nekem van elég sok barátom, akikkel eljárok szórakozni.

Szerintetek mi lehet az igazság?


2012. okt. 16. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%

A rossz tapasztalat is jobb, mint a nem tapasztalás...

Lenéznek. Jogosan.

2012. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

a srác ismerősöd ködösített neked, nehogy megsértődj és téged hozott ki pozitívan a dologból

vagy csak meg akar dugni

2012. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mint itt mindenki.
2012. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy?
2012. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Lenéznek, DE nem jogosan. Hülye kis szemetek. Ne is foglalkozz velük, legyél büszke, hogy legalább, amire családod lesz (férj, gyerek) nem ment végig rajtad az egész város, mint rajtuk 14-18 éves korukig!!!!!!
2012. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Túl azon, hogy jól esik, kiegészíteném, hogy szüksége is van rá. A szex az élet fontos része, egyáltalán nem egyszerű dolog, szükséges a megfelelő személyiségfejlődéshez."

a szex könnyü dolog,de odáig eljutni nem.

2012. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Dionsyia ***** válasza:

Nézd, én is így voltam. Csak néztem, hogy pasizik a többi csaj, és figyeltem, kvázi tanultam az ő hibáikból.

Na, aztán amikor 17 évesen nekem jött egy komoly kapcsolat (5 éves) és vele a szex is, akkor ott álltak ledöbbenve mint szamár a hegyen, mert mindenféle tipi-tapi, nyali-fali nekik már megvolt, de szex még nem.

Na, a magát nagyra tartó osztálytársnő persze egyből - le ne maradjon - gyorsan szintén összeakaszkodott egy helyim enő sráccal a diszkóban és lefeküdt vele. Büszkén újságolta hogy de jó volt és hogy nem bánta meg... ja, csak azt hagyta ki a történetből, hogy ő többet akart és amikor 1 hét után a fiú közölte, hogy neki ennyi volt, ott bőgött az egyik szintén szende, tapasztalat nélküli barátnője vállán napokat... Mos akkor ki is járt jobban?

MIndennek megvan az ideje. Ha sietteted magadnak ártasz vele. Amikor majd visszaemlékszel az elsőre, annak az élménye élesen fog élni benned és alg fogsz emlékezni arra, akkoriban mit mondtak a barátnőid. Lehet, sehol nem lesznek már. ÉS szerintem a majd te is megtudod az biztatás. Ne sértésnek vedd.

2012. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Na megjelent a sok hülye kis csira, akik a nem létező szexuális életükre vágnak fel.

Kérdező nem értelek. A barátaid megválogathatja az ember. Ha ilyen gyökerek, akkor minek lógsz velük? Legtöbbször pedig az ordít, akinek a háza ég.

Nem kötelező dugni, de azért majd 2x évesen ne várd el, hogy a pasi hónapokig könyörögjön neked.

2012. okt. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Na megjelent a sok hülye kis csira, akik a nem létező szexuális életükre vágnak fel. "

remélem ezzel nem rám gondoltál.mert én nem irtam semmi olyat amivel felvágnék.

2012. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Biztosan irigykednek rád.Ne is törődj velük , az ilyen¨barátokkal¨ ne érdemes haverkodni.Ugyis megtalálod az igazit :))
2012. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!