Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet látni egy lányon hogy...

Lehet látni egy lányon hogy még szuz vagyis a viselkedésén? 16/L

Figyelt kérdés
En még szuz vagyok és 16 éves egyáltalán nem tervezem elveszíteni...egyszeruen buszke vagyok rá !! De a barátnom szerint nagyon lehet látni rajtam hogy még szuz vagyok..hogy olyan a viselkedésem..olyan ártatlan és ezt már megjegyezte egy fiú is...akkor ez a dolog mindenkinek nyilvánvalo??? Akar mindenki láthassa rajtam hogy az vagyok?

2012. aug. 19. 18:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
VÉÉÉÉGRE VALAKI! Kösz...
2012. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
30%

A viselkedésedből tényleg csak a személyiségedre lehet következtetni, ami nem a szextől fog megváltozni.

Ja és a szüzességre tényleg nem kell büszkének lenni, ugyanis nem csak a qrva és szűz végletek léteznek szerencsére.Az, hogy szűz-e valaki vagy sem, egy teljesen semleges tulajdonság, nem negatív, de nem is pozitív.

2012. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Sok lány barátnőm van, szűz nem szűz egyaránt és azt kell hogy mondjam, egyáltalán nem látszik semmi. Mi, srácok érzékenyebben vagyunk erre valahogyan, hiába a nők az érzékibb lények. :) Egy szűz fiú vagy nagyon nagyszájú, és ezzel kompenzálja a hmm... am megnemtörténtet, vagy nagyon szerény.
2012. aug. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Béca ***** válasza:
Szerintem is legyél rá büszke, és csak azzal veszítsd el akibe szerelmes vagy, mert ez egy életre szóló élmény.
2012. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Elég érdekesen gondolkoznak néhányan, köztük a kérdező is. Senki nem akadályoz meg abban, hogy büszke legyél a szüzességedre, mondjuk valószínűleg hasznosabb lenne, ha tennél valamit, ami tényleg okot ad a büszkeségre. Egyébként az emberek pont le***rják a szexuális életed státuszát, ez csakis rád tartozik.

Ha úgy érzed, hogy a szex által k*rvává válsz, akkor egyértelmű, hogy elég gyerekesen gondolkozol, és még egyáltalán nem is állsz készen rá.


A konkrét kérdéshez annyit tudok mondani, hogy témától függ. Csak úgy az utcán egy idegen nem fogja tudni eldönteni, de az lehet, hogy ha mondjuk szerelemről/szexről beszélgettek a társaságban, akkor lehetséges, hogy valakinek feltűnik. De amennyiben valóban büszke vagy rá, gondolom te még örülsz is neki, hogy mások megtudják :D vagy nem?

2012. aug. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!