Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Miből látjátok meg egy...

Fiúk! Miből látjátok meg egy lányon, hogy még szűz? 17/L

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hogy elmondja,mert megkérdezem!
2011. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért kéne érdekelnie, hogy szűz-e a lány?

Ha sok pasival lefeküdt azt észrevenni.. és ha nagyon visszahúzódó valaki, akkor gyanítani lehet hogy még az, de nem lehet tudni, még ha megmondja se biztos h nem hazudik. :)

2011. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írd a homlokodra a félreértések elkerülése végett.Mi ez a sok hogy lehet észrevenni valakin,hogy szűz kérdés???Nem jártok iskolába?Inkább írjatok leckét,tanuljátok meg a házi feladatot..
2011. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos ember ezt nem veszi észre a másikon.Aki viszont jó emberismerő,megvan benne a kellő empátia,esetleg egy pici pszichológiai jártasság,akkor bizonyos idő elteltével ez sejthető.Ránézésre lehetetlen ezt megmondani,de egy hosszú beszélgetés,vagy valami más közös program után vannak észrevehető jelek.Gondolok itt a viselkedésre például.Ha szóba kerül a téma akkor tereli azt,vagy ha válaszol egy-egy kérdésre akkor egy kicsit hezitál előtte.Sok mindent elárulhat a mimika is.Egyszerűen az arckifejezései nem azt közlik,mint amit mond.Ezt nagyon nehéz észre venni,hiszen egy átlag ember nem tudja,hogy milyen jelekre kell odafigyelni.A szakemberek (pszichológusok pl) évekig tanulják ezt.
2011. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

:D

én is szűz vagyok de én egyáltalán nem vörösödök el

szexes kérdéseknél,sőt..!!

még vissza is kérdezek meg stb.

szóval ez nem mindenkinél megy így..:D

és lazán felvállalom a barátom előtt is hogy masztizok meg hogy hogy ha megkérdezi..:D


15/L

2011. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
57%
a szűzhártyát lehet látni!ha szétnyitja a lábát jobban.vagy pl. nyalogatod észreveheted.vagy abból hogy fáj neki az első...
2011. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

23:01


Profi nőgyógyász vagy?

Én ilyenről még nem hallottam, hogy szétteszi és látom!


Egyébként bármit meg lehet játszani!

2011. febr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de szerintem az a legjobb ha a lány elmondja.Gondolj bele milyen "ciki" lenne ha nem mondanád el és mikor szexre kerül a sor....Hát egyértelmű érezni is fogja meg a viselkedéseden is észreveszi..stb..el kell modani nincs mese! Mert ha tudja a srác hogy szűz leányzóval van dolga azért finoman fog bánni vele!Nem lehet csak úgy hevesen nekiesni...
2011. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy mondta nem sokkal előttem az illető, ki lehet találni. Ha pedig ismered, még inkább.

De kevés férfi figyelmes, főleg ha ilyen nagyon apróságról beszélünk.

Pl én is meg tudom mondani valakiről, ha már beszélgetünk, sőt nem csak ezt. Nem látom, mégis tudom mi van rajta, mit fog tenni, még az előtt, h ő maga tudná.

Egy fiú suliból, akivel alig váltottam életembe két szót, csak rám nézett és felsorolta, h miből milyen jegyem van. Csak ámultam csodálkozásomba.

Viszont abba nincs igaza az előttem lévőnek, h ehhez pszichológiai végzettség kell.

Csak figyelem, ember ismeret és hallgatni a megérzésünkre.

2011. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szűz vagyok és eddig minden fiú megmondta rólam. (Kérdezgettem is őket, hogy honnan tudják.) Nem vagyok félénk, se visszahúzódó. És biztos vagyok benne, hogy nem fogok másképp öltözködni, ha már nem leszek szűz. (Ilyeneket is lehet hallani, hogy másképp öltözködnek. Ja, az országos ribancok lehet, de a többi lány nem.)
2011. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!