Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet látni egy lányon hogy...

Lehet látni egy lányon hogy még szuz vagyis a viselkedésén? 16/L

Figyelt kérdés
En még szuz vagyok és 16 éves egyáltalán nem tervezem elveszíteni...egyszeruen buszke vagyok rá !! De a barátnom szerint nagyon lehet látni rajtam hogy még szuz vagyok..hogy olyan a viselkedésem..olyan ártatlan és ezt már megjegyezte egy fiú is...akkor ez a dolog mindenkinek nyilvánvalo??? Akar mindenki láthassa rajtam hogy az vagyok?

2012. aug. 19. 18:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Látszik a viselkedésen, most miért kamuztok hogy nem látszik? Látszik hát!
2012. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Jajj neee
2012. aug. 19. 19:33
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Most mit kamuztok. ettől van berezelve az összes tudatlan.

Ha a lányt sose láttad kizárt, hogy megmondd, hogy szűz-e. Ez egy kamu. A szülei sem biztos hogy felfedezik azokat az apró változásokat, amik végbemennek egy nap alatt. Aki meg még sosem látta a csajt, annak meg csak a szája jár. Van aki 25 évesen is olyan szűzies, csendes, visszahúzódó és bizonytalan. Az ilyen nagyarcú válaszolók meg 5 perc után megmondják. Mi vagy te pszichológus???

2012. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
8%
Zsuzsi te tényleg még nem szexeltél! Hát ijet! Biztós azért mert nem csókoloztál még senkivel!
2012. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Tudod utolso igen meg szuz vagyok DE BUSZKE VAGYOK RA...inkabb maradok szuz minthogy KURWA legyek!!!
2012. aug. 19. 19:43
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem leszel k.rva, ha el veszited. :D
2012. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
te nagyon buta 16 éves vagy. miért lennél kurv@ ha már nem lennél szűz? inkább normális lennél. Hogy lehet szüzességre büszkének lenni? Ez csak egy állapot.
2012. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nyugi ez adottság kérdése is lehet.Én 18 vagyok és szűz, én is büszke vagyok rá :) a barátnõm meg olyan tipikus visszahúzódó,nincs hangja csaj aztán meg már lassan két éve műveli a szexet.ő max arra lehet büszke h egy pasival.szóval szard le a fejüket és légy büszke rá és ne add oda olyan hamar ;)
2012. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"te nagyon buta 16 éves vagy. inkább normális lennél. Hogy lehet szüzességre büszkének lenni? Ez csak egy állapot."


Te egy akkora tuskó vagy, hogy elvesznél az erdőben. Igen is legyen rá büszke. Még szerencse hogy nem te döntöd el, hogy ki a normális. Mert aki 16 évesen szűz, na az a normális és lehet rá büszke, mert nem fut rá 13 évesen az első f@rokra...

2012. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Lassan három éve, hogy elég aktív szexuális életet élek, az ágyban cseppet sem vagyok szűzies (sőt...), de ez a viselkedésemen abszolút nem látszik.

Visszahúzódó vagyok, sosem ment a flörtölés, vagy a kihívó, csábos, nőies viselkedés. Elsőre inkább zordnak és ridegnek tűnök, sajnos.

Szóval a viselkedésedből inkább a természetedre lehet következtetni, a mentalitásodra, és nem arra, hogy szűz vagy-e még.

Mellesleg akkor mi van, ha valaki ilyesmin gondolkodik veled kapcsolatban? Az ő dolga. Szánalmas egy viselkedés a másik a szexuális életén csámcsogni, a korosztályodra sajnos eléggé jellemző ez.

Ne törődj velük.


24/N

2012. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!