Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarják az emberek...

Miért akarják az emberek olyan korán elveszíteni?

Figyelt kérdés

Én keresztyén vagyok, és a Biblia azt mondja ne paráználkodj, de minden házasságon kívüli szex paráznaság. Én nőtől függetlenül nem fogok szexelni esküvő előtt, de ezt csak azért mondom, mert ez a kérdés nem egy győzzetek meg típusú kérdés, nem is egy meg akarlak győzni kérdés.

Igazából az érdekel, hogy mi oka van annak, hogy a házasság előtt muszáj szexelni a leendő pároddal (jó esetben csak vele). A házasság nem csak a szexről szól, akkor, miért mondják, hogy nem tudjuk mibe megyünk bele?



2012. aug. 3. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%

20:28 Akinek akkora Földöntúli élvezetet okoz, hogy össze-vissza keféljen, az csinálja..... bár hozzáteszem én feleségül sem vennék soha csak azért egy nőt mert hogy jól néz ki, közben meg semmivel nem érezném különbnek számomra mint akárki mást....


22/F

2012. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindenkinek olyan a felfogása, hogy szexelni akar a szerelmeivel, akárhány volt neki. Én nem szóltam le a házasság előtti szexet, ezért kérlek, ti se szóljátok le a házasság utánit! Nekem ilyen az életfelfogásom és a vallásom, és így akarok élni, mi ezzel a baj? És attól még, hogy nem szexelünk, beszélhetünk róla. Persze, gyakorlatban más, ezt elismerem.


(az első voltam)

2012. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hülye p*csák és kész! Én se értem mégsem vagoyk kersztény semmi
2012. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert a hormonok kanos tiniket csinálnak.
2012. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!