Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarják az emberek...

Miért akarják az emberek olyan korán elveszíteni?

Figyelt kérdés

Én keresztyén vagyok, és a Biblia azt mondja ne paráználkodj, de minden házasságon kívüli szex paráznaság. Én nőtől függetlenül nem fogok szexelni esküvő előtt, de ezt csak azért mondom, mert ez a kérdés nem egy győzzetek meg típusú kérdés, nem is egy meg akarlak győzni kérdés.

Igazából az érdekel, hogy mi oka van annak, hogy a házasság előtt muszáj szexelni a leendő pároddal (jó esetben csak vele). A házasság nem csak a szexről szól, akkor, miért mondják, hogy nem tudjuk mibe megyünk bele?



2012. aug. 3. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Mostanság az a menő, ha nem vagy szűz... bár, én ezt nem értem. Házasságig én sem akarok szexelni.
2012. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
előző. hozzám jössz feleségül?:D
2012. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
már ha nő vagy XD
2012. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert az sokkal jobb, hogy 3-4 évig nem dugtok egymással, mert mondjuk csak addigra házasodtok össze. Ez tényleg sokkal jobb.
2012. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert valakinek az élet csak a szexről szól, jobb időtöltése nincs.


Én nem fogok házasságig várni vele, csak addig, míg nem találok olyan embert, aki tisztel, és akivel megvan a megfelelő vonzalom, hogy annyira közel engedjem magamhoz.

2012. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hole Hunter ***** válasza:
81%

Aztán szépen elmúlik az ifjúság...megházasodsz és rájössz, mekkora egy idióta voltál, hogy annyi mindent kihagytál.

Ezután jön az az időszak, amikor bőven lesz majd mit meggyónnod. Aztán jön a válás, a következő házasság...stb.

Aki kihagyja a fiatalság megélését, jellemzően később fog bele olyasmibe, amit aztán nehezen tolerál egy férj/feleség.

Persze ez nem törvényszerű, csak jellemző.

Hallelúja testvér!

2012. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez itt mind szép és jó, de az érdekel, hogy MIÉRT.

Az utolsónak, és a 4-esnek mondanám, hogy az élet nem a szex.

A vallás igaz, hogy a házasság előtt van (mármint rangsorban), de nem emiatt mennek tönkre a hívő házasságok, hanem mert ők is emberek, és problémák mindenhol vannak. De például a #4-es válaszát kifejtené valaki, hogy miért gondoljátok így? Amiket leírtok én is tudom, én is a világban élek, én nekem is vannak nem hívő barátaim, és nézek tévét... Inkább az indok érdekel.

Amúgy 15/F vagyok

2012. aug. 3. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert csordatársadalom van. Mindenki azt csinál, amit akar, de mégis mindenki azt csinálja, amit a másik is csinál. Nincs az embereknek önálló véleményük sem, mert mindenki csinálja azt, ami neki tetszik. Így állunk hozzá mindenhez.


Mindamellett a média minden faja is a szexualitást erőszakolja belénk. Manapság alig akad egy film szexjelenet nélkül.


24/n

2012. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Hülyeség, ha házasság előtt nem szexelsz.Pl.:fel kell próbálni a nadrágot, mielőtt megveszed.Meg ha fiatal vagy, és vágysz már arra, hogy egymáséi legyetek a pároddal, akkor miért ne?
2012. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De a nadrág azért van, hogy jó legyen, de ha a párod azért van, hogy szexelj, akkor mért nem szexeltek rögtön. Ezt nem értem.
2012. aug. 3. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!