Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tapasztalttal elveszíteni...

Tapasztalttal elveszíteni vagy jövőbeli párral? (aki még a láthatáron sincs)

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha bejön,egy tapasztaltabb ,azzal csak jobban járhatsz ..:)
2012. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A "tapasztalt" tud rád vigyázni. De nem fog szeretni. A nagy ő lehet hogy tapasztalt lesz, lehet hogy nem. De ő szeretni fog, és ezért mindent meg tesz, hogy neked a lehető legjobb legyen. De szerintem nyugodtan várj 16-18 éves korodig. (ha még nem vagy annyi...)
2012. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 galen malek ***** válasza:
tapasztalttal nagyon sokan rinyálnak itt is a gy-n hogy nem megy vagy nem sikerült túl jól a dolog :)
2012. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha a pároddal.
2012. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Más az, ha valaki csak azért fekszik le veled, mert szeretkezni akar, és más az, ha szeret is közben. Sokan azzal dicsekednek, hogy ők hú de nagyon tapasztaltak, és hogy tudnak vigyázni a szűz lányokra, de ez egy baromság. Nem fog rád vigyázni, aki viszont szeret, az igen. Ez nem egy lóverseny, ahol az nyer, aki először ér célba. Itt más a fontos, és az pedig az, amit te is szeretnél.
2012. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vártam, amíg össze nem jöttem a párommal (21 évesen), és nem bántam meg.

Semmiről nem maradtam le, és ma sem döntenék másként.

23/N

2012. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és ha az a srác életem egyik legnagyobb szerelme, és már csak a gondolatától a Tisza folyik ki a bugyimból?
2012. júl. 26. 15:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább egy kérdést teszek fel neked. Ha lefekszik veled, és utána ott hagy, akkor mit csinálsz? Megkapod az álmod egy kis részletét, de rájössz, hogy soha nem éred el a teljeset. Ha ezt akarod. Az érzés nem lesz jó.
2012. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utána még csak rosszabb lesz...

mert tudod milyen és hiányozni fog...ő is meg a szex is...

2012. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem ezt nem lehet előre eltervezni. Vagy ha igen, akkor sem menne úgy minden, ahogyan számítottál rá. (de maradok annál, h nem érdemes előre eltervezni, h milyen lesz az első. Majd kialakul az, ha ott lesz az ideje.)

Az a lényeg hogy ha szerelmes vagy a párodba, és tod, h ő is szeret, és ha te kívánod őt, vágyol vele a szexre, akkor hajrá. De tényleg akkor érdemes, ha szeretitek egymást!

2012. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!