Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves férfinek már késő,...

24 éves férfinek már késő, hogy elveszítse a szüzességét?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 19:37
1 2
 11/17 anonim válasza:
nézd meg a titok című filmet
2012. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

,,HA nem érdekelne ennyire a dolog és végre megnyugodnál, sokkal jobb benyomást keltenél."


Eddig is ezt tettem, és mire mentem vele? Töketlennek, és b*zinak néznek a legtöbben, mert nem közeledek a nőkhöz.

2012. júl. 15. 23:02
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne foglakozz vele nem kell tudni ne ez legyen az első kérdésed egy lánynál.
2012. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Dionsyia ***** válasza:

Nézd, akkor vagy töketlen ha érdekel, minek néznek mások. Ha nem közeledsz a nőkhöz, ezt lehet úgyis felfogni, hogy "jajaj, nem kellek senkinek, selejt vagyok" vagy pedig lehet úgy, hogy azárt nem közeledtél, mert ez volt a TE DÖNTÉSED.

Nem minegy, te magadban melyiket gondolod.Aki magabiztos, azt nem zavarja semmi, akinek nincs önbizalma sajnos az mindig is másoknak akar majd megfelelni és folytonos megerősítésre vár. Nincs rá szükséged. Majd eljön az idő, amikor jön egy lány, és vele megteszed. Hogy mikor, ezt nem tudom megmondani. De addig is érezd jól magad a bőrödben. Tartozol ennyivel magadnak.

2012. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

TE HÜLYE VAGY ? A csajok úgy kamazzak a szűz pasikat mint állat mert igy tudjak h.nem vagy szoknyavadász

ne hazudd neki hogy nem vagy szűz a kapcsolat mindig a bizalomra épül irigyellek mert nagyon fogja ezt kamazni a csajod de lehet nem fog neked hinni

Jelszavad:NE KAMUZZ MERT FOG BÍRNI TÉGED!

ezt mondogasd magadban

2012. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha annyira menő lennék a szüzességemmel, már rég sorban állnának értem. :D
2012. júl. 16. 00:09
 17/17 anonim válasza:

Hallod menj el egy prostihoz, inkább menekülnek a szűz fiúktól én azt tapasztalom.


Én is elmentem 21 éves koromban és nem bántam meg, legszebb élményem, mert igazából azóta sem jött össze semmi, csak smárolás buliban.

2012. júl. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!