Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves férfinek már késő,...

24 éves férfinek már késő, hogy elveszítse a szüzességét?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

igen örökre szűz maradsz -.-"


iylen hülye kérdést, ha megtaláélod azt akivel elveszítheted akkor nem késő, az már más kérdés hogy egyre nehezebb lesz ahogy öregszel.

2012. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szüzen kell meghalnod sajnos. Az új magyar alaptörvény értelmében huszadik életévét betöltő szűz állampolgár 8-10évig terjedő szabadságvesztéssel súlytható, amennyiben az első szexuális aktust elköveti.
2012. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

dehogyis! Ha randizol vkivel honnan tudná hogy szűz vagy? tereld el szarkazmussal a témát, vagy kamuzz, és után legyél ledöbbenve hogy miért kérdi xD

ennyi. a nők sem gondolatolvasók. ha határozottan hazudsz nem veszik észre, van néha olyan amit el kell titkolni bizonyos emberek elől

f18

2012. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rólam könnyen leszűrik.
2012. júl. 15. 19:41
 5/17 anonim ***** válasza:
Dehogy késő... Soha nem késő elveszíteni.
2012. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jobb későn,mint sose!
2012. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a legkellemetlenebb az egészben, hogy teljesen megakadályoz az ismerkedésben. Évek óta nem közeledtem senkihez.
2012. júl. 15. 19:46
 8/17 anonim ***** válasza:
Én a múlt hónapban veszítettem el és 25 éves vagyok. Soha nem késő! Nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy, nem kell tundia a partnerednek! Sok sikert!
2012. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
elmondok valamit. Mindenki szűz amikor a legelső előtt áll, és tudod ha mindenkit gátolna már kipusztult volna az emberiség. Nahmeg nem kell azzal nyitni a randin. Ha kperdi a csaj mondid nem. Mivel lehet béna leszel, persze lehet h nem, mond egy komoly kapcsolatod volt oszt csá. Ha bénázol az ágyban ráfogod ideges vagy, kb nem fogsz hazudni, meg hogy rég volt, asszem ezzel se... Idővel meg menni fog.
2012. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dionsyia ***** válasza:

Most csúnya leszek, de a farok szavatossága nem jár le 20 év után, sőt még kb 60-70 évig is működhet, úgyhogy nyugi. És nem a szüzességed van a homlokodra írva, hanem az a görcsös igyekvés, amivel el akarod veszíteni.

Na,ezt kerülik a nők. HA nem érdekelne ennyire a dolog és végre megnyugodnál, sokkal jobb benyomást keltenél.

2012. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!