Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mennyit időt tartotok...

Ti mennyit időt tartotok optimálisnak egy 17 éves lánynak, hogy elveszítse a szüzességét egy párkapcsolatban? És meddig várnátok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mikor úgy érzem akkor kell, de a véleményetekre lennék kíváncsi.

19 éves a barátom, 2 hónapja vagyunk együtt még nem feküdtünk le, mondtam neki, hogy nem akarom elsietni, de nem tudom, hogy ő tudja e , hogy én még szűz vagyok.


Ti mennyi idek várnátok maximum, és mennyi lenne az optimális idő, mikor azt mondjátok, hogy jó lenne már?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. jún. 9. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Sablonosan fog hangzani, de tényleg akkor, mikor úgy érzed, igazán akarod, teljesen megbízol a pasidban, kész vagy az első szeretkezésre.

Ha igazán szeret, tudni még várni.

2012. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nyílván amikor te úgy érzed. De szerintem kb 3-4 hónap. Én 3 hónapot vártam az első barátommal, neki is és nekem is az volt az első. :) De van aki fél évet vár, tényleg attól függ ki hogy érzi. :)
2012. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerinem annyit várj,amennyit megfelelőnek érzel.

én konkrétan csak egy hónapot vártam,tudom,hogy ez kevés idő de nem érzem úgy,hogy elkapkodtunk volna bármit is,mert tudtam,hogy megbízhatok benne mert ő is komolyabb kapcsolatot akar és nem csak szexet.

már majdnem két és fél éve vagyunk együtt.

2012. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor kiismered és bízol benne eléggé. Ezen múlik majdnem minden. A maradék meg a te felkészültségeden és realitásodon.


Én először is megbeszélném vele, hogy mi lesz akkor ha védekezés ellenére terhes maradsz? Mert hogy ez benne van a pakliba. És sok esetben a pasinak addig tart a szeretet amíg tart az élvezet. Vészhelyzetben meg azt is letagadja, hogy egyáltalán ismer.


Második lépésként elkezdeném bújni a biológia könyvet. Na nem a műveltségedet kell pallérozni, hanem áttanulmányozni, hogy szexnél mi zajlik le bennetek. Ez azért fontos, mert ha bakiztok, akkor nem ide irkáltok hülye kérdéseket, hogy "spermás volt a keze, de letöröltük, terhes vagyok?". Igenis tessék venni a fáradságot és megnézni, hogy mi az a sárgatest hormon, mi az az ovuláció, meddig él a spermium kilövellés után, hogyan fogan egy gyerek.


És tudatosítanám magamban, hogy a szexel egy felnőtt terhét veszem a vállamra minden szép és jó oldala mellett is. Tehát aki nem akar gyereket az nem szexel. A felelősség a tietek és úgy nem kezdenék neki, hogy "nem vállaljátok".


22/L

2012. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj na nem kell ennyire gorcsolni ezen, ovszerrel nagyon kicsi az eselye, hogy teherbe ess csak ha valamit elbenaztok. Gondosan huzzatok fel, ha lehet az akinek mar van benne tapasztalata s akkor nem lesz gond. Nekem sosem voltak problemaim meg ovszer nelkul is sokszor csinaltuk a bartnommel de sosem volt baj. Ha meg megis akkor tobb lehetoseg kozul is lehet mar valasztani, de en azt mondom jobb megelozni, ha rendszeresen csinaljatok akkor szegyjel tablettat de en penzpocsekolasnak tartom de ez a ti dontesetek. 22/f
2012. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 4-5 hónap. :) Tud várni, ha szeret!
2012. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!