Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok egy 30 éves...

Mit gondoltok egy 30 éves szűzfiúnak van még esélye arra, hogy elveszítse a szüzességét, vagy adja fel?

Figyelt kérdés
Vágyaim már régóta lennének, de a lányoknak nem jövök be, mindig találnak valami kifogást. Hogy miért nem tudom. Úgy érzem, hogy mostanában egyre több a 20 év feletti szűz, ami régen nem így volt. Akkor az volt, hogy 20 évesen megházasodott valaki, és már gyereket szült. Ma ez kitolódott. Hogy miért azt ki tudja? Várom inkább hölgyek válaszát.
2012. júl. 8. 15:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert mindenki élni akar meg munkát akar mielött családot tervezne. Az anyagi helyzet miatt magadnak is nehéz megszerezni a dolgokat amik szükségessek nem hogy egy egész családnak.. Szerintem ne add fel elöbb utóbb meglesz akit keresel :)
2012. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az élet egyéb területein sikeres vagy? Mert ha igen, akkor nem igazán értem. Nekem pl. azért nem jött össze, mert nem is próbálkoztam és értelemszerűen barátaim sincsenek, bár még csak 23 vagyok, de valahogy szeretnék tenni ellene.
2012. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
A luzerek régen se kellettek senkinek, Szal nem tudom honnan vetted ezt a marhaságot.
2012. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, egyik legnegatívabb gondolkodású srác, akit ismerek, megfogott egy lányt magának. Pedig külsőre az átlagos alatt van, extra nagy jóindulattal. Pénze szintén nincs, vagy legalábbis ugyanolyan csóró, mint néhányunk. Én valamivel pozitívabb vagyok, valamint külsőre átlagos, és sehol semmi. 21/F
2012. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát szerintem érdemes lenne elveszítened a szűzességedet párkeresés előtt. Tudom, nem az igazi, mert az ember szereti ha az első különleges párjával történik, de esetedben nehéz úgy ismerkedni kapcsolatot kezdeményezni hogy szűz vagy. Egy egy éjszakás nem kérdezi és nem is lényeg neki. 30 évesen már elég komoly a megjelenésed, felöltözöl elegánsabban lemész egy szórakozóhelyre veszel egy jobb piát megállsz a pultnál lehet rádstartol egy nyomulós lány. Aztán le van tudva az ügy az önbizalmad is megnő ami szükséges. Nekem az a sejtésem hogy ismerkedésben, komoly párkapcsolat keresésében visszafog téged az hogy szűz vagy ezért félsz nyitni.

Másik lehetőség hogy olyan helyen próbálsz ismerkedni, ahol tutira nagyon rendes jó lányok vannak, akik tipikus anyuka típusuak, egy max két kapcsolat életükben és társas lét halálig. Egy ilyen nő elfogadhatná még lehet örülne is hogy megbízható vagy, rendes tag. Sok ilyen nő van csak jó helyen kell keresni őket. Klubbok, társaságok, lehet be kéne lépned valamelyikbe és ott próbálkozni.

2012. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy mostanában egyre több a 20 év feletti szűz, ami régen nem így volt.


amikor már 14 évesen is szexelnek? rosszul érzed :D

2012. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Végre ezt kimondhatom. Teljesen igaza van mindenkinek. Valóban akadályozó tényező az ismerkedésben, hogy még szűz vagyok, ezért nem is merek kezdeményezni. Persze ebbe belejátszik az is, hogy nem vagyok elégedett az intim méretemmel. A chat oldalakon a lányok sajnos erre mennek, és én itt próbáltam ismerkedni, meg társkeresőkön. A társkeresők nekem inkább bejöttek. Onnan volt néhány jó ismeretségem. Ha belebonyolódnék egyéjszakás dologba, azt csak olyannal tenném, akiben megbízok. Nem valószínű, hogy fizetnék érte. Akin már ezren átmentek azt inkább lehet, hogy nem. Bár gondoltam már rá, de mindig elvetettem.
2012. júl. 8. 15:27
 8/19 anonim ***** válasza:

Próbálj jobban nyitni a lányok felé, és ne csak azt várd, hogy ők szedjenek fel téged...

A te feladatod, hogy meghódítsd őket! ;)

Legyen több önbizalmad, attól, hogy még szűz vagy!

19/L

2012. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

ma 15:31


Ezt könnyű mondani, főleg egy lánynak, akinek nincs nehéz dolga, pláne, ha szép, vonzó.


Legyen önbizalmad és lesz is holnaptól, bár így menne, akkor nekem sem kellett volna 21 évesen prostihoz elmennem. Azelőtt több éven keresztül próbálkoztam társkeresőkön, de semmi. Mostanság élőben is próbálkoztam, szintén semmi. Én úgy érzem a lányoknak a külső számít igazán és én bizony, se magas, se izmos, se jóképű, se pénzes nem vagyok, a farkam is csak átlagos 15-16cm, bár azt nem láthatják szerencsére, de ha ezt is tudnák, akkor még kevesebb esélyem lenne alkalmi szexre vagy barátnőre.


Én azt mondom, menj el prostizni, pár menet alatt legalább megtanulsz jól dugni. Így 30 évesen már elvárják a lányok, hogy úgy dugjál, mint egy profik, különben úgy ott hagynak egy menő állatért, hogy azt sem mondják viszlát.

2012. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nincs megírva h kinek mikor kell megtalálnia az igazit.

szerintem nagyon értelmetlen a szüzesség felől közelíteni a dolgot. én is hasonló szituban vagyok mint te, kérdező. és amúgy nem a szüzesség elvesztése a cél hanem az igazi megtalálása, nem? szerintem igen.

sokan nem az igazival vesztik el és mi meg azt hisszük, ők csinálják jól, pedig nem.

2012. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!