Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány elveszíti a...

Ha egy lány elveszíti a szüzességét akkor mindig elvérzik? Vagy ez mindenkinél máshogy van?

Figyelt kérdés
remélem érthetö a kérdés
2012. júl. 3. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindig, például nekem az elsőnél nem is fájt, élveztem, s egy csepp vér nem volt...
2012. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nagyon sokan belehalnak a vérveszteségbe ilyenkor.
2012. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Remélhetőleg nem, mert akkor kihal az emberiség. :)
2012. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 okoska31 ***** válasza:
97%

Egy kicsit álljunk meg!


Az elvérzik azt jelenti, hogy megállíthatatlanul folyik belőle a vér és belehal a vérveszteségbe!!!


Nyilván a szüzesség elvesztésekor ez kimondottan rendkívüli eset, és mondjuk 10 millióból 1 esetben fordul elő.


Az, hogy vérzel valamennyit az elvesztéskor, az pedig szintén természetes, és gyakorlatilag minden alkalommal megtörténik, hogyha átszakad a közösüléskor a szűzhártya (elvileg előfordulhat annyira keskeny farok és rugalmas hártya, hogy nem szakad át az első behatoláskor)

2012. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A szűzhártya elszakadása legtöbbször vérzéssel jár. Viszont előfordul olyan, h. vkinek sport v. egyéb dolog miatt szakad el a szűzhártyája, tehát mire a szexre kerül a sor, már nem fog vérezni valószínűleg.
2012. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
valakinek nincs is szűzhártyája, úgy születik, neki természetesen nem vérzik az első alkalommal :)
2012. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sz.rban lennénk, ha elvérezne minden nő.
2012. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az nem elvérzik, hanem vérzik!! A kettő nem úgyanaz.
2012. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Mindenkinél más... Nekem nem vérzett, de nagyon fájt. Olyanról is hallottam akinek nagyon vérzett, de nem fájt és olyanról is akinek nem is vérzett nem is fájt. Szóval teljesen emberfüggő.
2012. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi annak aki normális választ adott:)
2012. júl. 3. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!