Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok egy 30 éves...

Mit gondoltok egy 30 éves szűzfiúnak van még esélye arra, hogy elveszítse a szüzességét, vagy adja fel?

Figyelt kérdés
Vágyaim már régóta lennének, de a lányoknak nem jövök be, mindig találnak valami kifogást. Hogy miért nem tudom. Úgy érzem, hogy mostanában egyre több a 20 év feletti szűz, ami régen nem így volt. Akkor az volt, hogy 20 évesen megházasodott valaki, és már gyereket szült. Ma ez kitolódott. Hogy miért azt ki tudja? Várom inkább hölgyek válaszát.
2012. júl. 8. 15:08
1 2
 11/19 anonim válasza:

ma 15:21


Pedig részben igaza van. A lányok valóban szétkeféltetik magukat már 12-14 évesen is, de a fiúk közt tényleg sok van, aki 18-25 évesen veszti el úgy átlagban. Én 21 évesen vesztettem el egy prostival, de ha nem megyek el még ma is szűz lennék 22 évesen. Lehet gondolkodni, hogy mitől ilyen beteg ez a mai társadalom.

2012. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az életed rendezett egyébként? Van munkád, stb? Nem lehet hogy esetleg komolytalan a viselkedésed vagy gyerekes vagy , esetleg nincsenek céljaid csak elvagy? Sztem ilyenek lehetnek még amik taszítják a lányokat. Én pl pont hogy nagyon sokat dolgozok, amiatt vagyok nehéz helyzetben kapcsolatok terén.L
2012. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
miért, mekkora az intim méreted?
2012. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Vannak olyan lányok akik szeretik a szűz fiúkat,mert őket lehet irányítani és szeretnek dominálni .Keress te is ilyet!!
2012. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Attól még hogy szűz lehet nem szeretné ha dominálna felette egy nő... amúgy ha a farkad megvan 12-13 cm nincs tragédia.
2012. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Na jó annyi azért megvan, de néha azt hallom, hogy a 18-20-ast szeretik onnan meg fényévnyi távolságára van az én méretem. De nem baj, majd alakul.
2012. júl. 8. 22:14
 17/19 anonim ***** válasza:
Hülyeség hidd el igazi érett nő nem akad fenn azon hogy mekkora a társa farka ha szereti. Ha megüti azt amivel ki tudod elégíteni nem gond. Nekem 15cm soha életben nem volt rá panasz! :) Ha meg tényleg olyan a csaj hogy csak a nagy jó neki, akkor meg is érdemli hogy lemaradjon rólad!
2012. júl. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én a helyedben újra megfontolnám a prostihoz fordulást, utána ugyanis valószínűleg kevesebb szorongással közelíthetnél majd a normál lányokhoz.


Ugye az eddigi módszerek nem működtek, szóval ha más eredményt akarsz, akkor most valami mást kellene csinálni...

2012. júl. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Lizybabah válasza:
szerintem ne adja fel mert apukám 38 évesen vette el anyukámat mostanra már 5-en vagyunk testvérek (anyukám 51 apukám 61) :)
2012. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!