Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért a francért tartják...

Miért a francért tartják gáznak a 15-16 év körüli lányok a szüzességet? Mi lett már ezzel a nyomorék világgal?

Figyelt kérdés
Nem értem én ezt a gondolkodásmódot. Miért olyan fontos elveszíteni? Istenem hány olyan 16 év körülit ismerek, aki oda adta magát, aztán beleszeretett vki másba, és végül utólag sírt h miért kapkodta el..de van olyan 20 év feletti ismerősöm is aki depressziós lett, mert a srác akinek oda adta a szüzességét rosszul bánt vele (ütötte, megcsalta stb) de nézzük a másik oldalt.: tanárnőm, (aki nagyon vallásos) 37 évesen ment férjhez, és meggyőződésem h aza férfi volt neki az első..de hogy egy kevésbé konzeratív példát írjak: édesanyám 21 évesen ment férjhez, 23 évesen szült meg engem, apám volt neki az egyetlen, és máig boldog kapcsolatban él. Én 15 éves lány vagyok, lehetett volna már nem egy fiúm, de én még ehhez is kicsinek érzem magam nem hogy a szüzesség elvesztéséhez..tehát én várok, várok az igazira bárki bármit mondjon..fontosabb dolgokkal foglalkozom (tanulok, már most tervezgetem a jogi karrierem:D ) tehát szinte minden bnőm aki hamar oda adta magát megbánta már de nagyon! Én azt hittem milyen boldogok lesznek, ha oda adják magukat, erre egytől egyig csak panaszkodnak :/ és nem értem mai napig hogy miért olyan nagy teher a szüzesség?!

2012. jún. 25. 09:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy teher a szüzesség, csak a divat nagy úr a fiatalok nagy részénél. Nem azért fekszenek le vkivel, mert azt akarják, meg vágynak rá, hanem mert ez a divat, a többi barátnő/barát úgymond elvárja. Vannak olyan társaságok, "baráti" körök, ahol ciki szűznek lenni, ezért aki oda akar tartozni, mert azok a menők, akkor inkább elveszti. Van olyan aki csak azért fekszik le vkivel, mert a bnője már megtette, és úgy érzi h neki is muszáj, mert emiatt le van maradva..

Sajnos ilyen világot élünk, a divat és az ismerősök lassan többet számítanak, mint a saját érzések. Persze ez nem mindenkire vonatkozik, hisz itt vagy te is pozitív példának.

Azt én sem mondom, h házasságig kell várni, vagy 30 éves korig, mert az meg már a ló másik oldala:) Ha én ma lennék fiatal, biztos h nem lennék ilyen "divatmajom". Nem másoknak kell megfelelni, hanem saját magunknak. Sztem..:)


26/F

2012. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%

Azt csinálsz, amit akarsz, de túl sokáig se várj vele, mert úgy jársz mint én, és az nagyon nem jó, hidd el.

De nyugodj meg, attól függetlenül, hogy kisebbségben vagy a véleményeddel manapság, TE vagy a normális, hidd el.

2012. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
19%

Szavazzatok le, de leszarom!


Nekem igen is teher volt, amikor már 21 voltam, annyira frusztrált, hogy nem dugtam még sosem, közben csak a recska maradt, napi szinten vágytam rá, megőrültem, volt, hogy már legszívesebben a buszon rmásztam volna egy lányra. Én elmentem inkább egy hivatásoshoz, nincs értelme ezzel várni, ha tehettem volna már 14-15 évesen túllettem volna rajata és igen is jól teszik, akik olyan fiatalon túlesnek rajta, sokkal jobban tudnak majd később a munkára koncentrálni és nem azon jár a fejük, hogy ők még nem élték ki magukat és folyton csak a szex meg a lányok/fiúk vannak az eszükben. Én most emiatt az elbaszott tini fiatalságom miatt szívok, még barátnőm sem volt, egyszerűen nem tudok úgy közel kerülni a szép lányokhoz, mert tapasztalatlan vagyok szexuálisan és ettől kevesebbnek érzem magam, ők meg már huszonévesen nagyon is tapasztaltak és azt várják, hogy jól megdugd őket, nem egy tapasztalatlan vesztes, nyomi srác bénásagára kíváncsiak, ha nem tudsz teljesíteni meg félrekefélnek vagy jobb esetben csak elhagynak.

2012. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Először is: nem pontozlak le :D másodszor is: a kérdés főként lányokhoz szólt, tudom a fiúknál ez másképp működik. Én csak arra akartam kilyukadni h akik hamar elvesztették jobban bánkódtak, mint azok akik megvárták a megfelelő társat, alkalmat, IDŐT!
2012. jún. 25. 10:09
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem elég okosak/érettek ahhoz, hogy felül tudjanak kerekedni a tömeg elvárásán, és buta birkaként inkább csatlakoznak a nyájhoz, ahelyett hogy a saját fejüket használnák.

Sosem törődtem azzal, hogy az osztálytársaim/iskolás társaim mit csinálnak, mi a menő, vagy mi a gáz a csordában, azzal törődtem, hogy én mit érzek belül helyesnek.

21 évesen veszítettem el a szüzességem, és cseppet sem bánom. Persze lettek volna igényeim már előbb is, de akárkivel soha nem feküdtem volna le (pedig voltak jelentkezők).

23/N

2012. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

ma 10:04


Először is a kérdés a lányok szüzességéről szól. Egy lány és egy fiú közt óriás a különbség ha a szüzességről van szó. Egy pasi 15 évesen már minden csajt megnéz az utcán, és rá is mászna egyből. Egy csajnak azért nagyobb a kockázat, hisz neki látszik, ha már nem szűz, náluk óvatosabban kell az első 1-2 alkalommal csinálni a dolgot, mert ha sz*r az első, akkor örökre rányomhatja a bélyegét ez a dolog az életére. Nem mellesleg teherbe is eshet, így ha nincs felvilágosítva rendesen, akkor meg jön a kérdés ide h "Lehetek terhes?". És nem egyet látni naponta ezen az oldalon belőle.

Az h te 15 évesen már kanos voltál az egy dolog. Itt most arról van szó, h a mai lányok fűnek fának szétteszik a lábukat. Az meg h béna vagy a csajoknál, az nem azért van, mert nem d*gtál meg vkit 14 évesen...Az meg h hivatásoshoz mentél elveszteni, az egyenesen szégyen..:D Én is 18 elmúltam mikor lett bnőm, mégsem tartottam cikinek. Sőt előtte nem is csókoltam senkit. 19 évesen szexeltem először, és nem szégyelltem h az vagyok. Most 26 vagyok, lassan 5 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, és minden happy. Akkor miért is kéne 14 évesen lefeküdni azzal aki szembe jön az utcán?

2012. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Vőlegényem 21 évesen veszítette el a szüzességét, és soha nem volt frusztrált emiatt. A lánnyal több évig voltak együtt, és soha nem volt panasz a tapasztalatlansága miatt (ami idő közben megszűnt ugye).

Szánalmas, ha valaki a saját tehetetlensége miatt a prostikhoz fordul, és még jogosnak is érzi...

2012. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 én is ezen a véleményen lennék. És am nem csak az oldalon vannak ilyen kérdések a terhességről meg erről az egészről hanem a valóéletben is. Meg sem tudnám számolni h hanyan sírtak már a vállaon egy-egy ilyen hiba után..meg volt aki azt mondta sírva h irigyli h én még szűz vagyok, meg h bár visszakaphatná, stb.
2012. jún. 25. 10:24
 9/23 anonim ***** válasza:
lehet a felfogasuk az h mar 14 evesen trendi elvesziteni es akkor mindenkinek el meselni stb nemertem nem is akarom meg ertenimivel engem a 19 ev felettilanykak erdekelnek 23 F
2012. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%

Én 26/F vagyok és még sosem jött össze. Frusztrál, kikészít, megnyomorít lelkileg és tönkre teszi az életedet.

Tehát igenis számít, meg kell szabadulni tőle, amí fiatal vagy.

Utolsó, azt elfogadom, hogy szánalmas, de azt, hogy jogos vagy jogtalan elmenni egy hivatásoshoz, az értelmetlen kérdés. Ez egy egyéni döntés, ami miatt mindenki csak magának tartozik magyarázattal

2012. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!