Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért a francért tartják...

Miért a francért tartják gáznak a 15-16 év körüli lányok a szüzességet? Mi lett már ezzel a nyomorék világgal?

Figyelt kérdés
Nem értem én ezt a gondolkodásmódot. Miért olyan fontos elveszíteni? Istenem hány olyan 16 év körülit ismerek, aki oda adta magát, aztán beleszeretett vki másba, és végül utólag sírt h miért kapkodta el..de van olyan 20 év feletti ismerősöm is aki depressziós lett, mert a srác akinek oda adta a szüzességét rosszul bánt vele (ütötte, megcsalta stb) de nézzük a másik oldalt.: tanárnőm, (aki nagyon vallásos) 37 évesen ment férjhez, és meggyőződésem h aza férfi volt neki az első..de hogy egy kevésbé konzeratív példát írjak: édesanyám 21 évesen ment férjhez, 23 évesen szült meg engem, apám volt neki az egyetlen, és máig boldog kapcsolatban él. Én 15 éves lány vagyok, lehetett volna már nem egy fiúm, de én még ehhez is kicsinek érzem magam nem hogy a szüzesség elvesztéséhez..tehát én várok, várok az igazira bárki bármit mondjon..fontosabb dolgokkal foglalkozom (tanulok, már most tervezgetem a jogi karrierem:D ) tehát szinte minden bnőm aki hamar oda adta magát megbánta már de nagyon! Én azt hittem milyen boldogok lesznek, ha oda adják magukat, erre egytől egyig csak panaszkodnak :/ és nem értem mai napig hogy miért olyan nagy teher a szüzesség?!

2012. jún. 25. 09:44
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Jól van nem kell itt osztogatni! Kezdjük ott h a kérdés azoknak szólt akik megteszik aztán megbánják, és aztán meg siránkoznak..ha nem tudod mi a szitu akkor menj vissza aludni ;) am meg nem volt kérdés h te hová mész a barátoddal már bocs! És h én ki fogok égni? :D hamarabb ki fogsz te hidd el! Most játszhatod itt az 'okos jó kislányt' de a tény az h ezt a kérdést azoknak a lányoknak írtam ki, akik gáznak tartják a szüzességüket, aztán oda adják magukat vmi jöttmentnek, és az esetek 78%-ába megbánják ezt a megfontolatlan tettet. Jah és h a helyes írásomra is magyarázatot adjak: telorol írok, ezért elcsúszik egy két betű, vagy rövidítek.. A jogi karriert meg bízd rám, hidd el amit akarok azt el érem :)
2012. jún. 26. 08:41
 22/23 anonim ***** válasza:

20-as: Egy lányismerősöm is 14 évesen veszítette el, azóta is együtt van a barátjával, már 25 évesek és a harmadik gyermeküket várják. Nagy mázlista vagy te is, hogy sikerült elsőre egy megbízható fiút kifognod, gratulálok! :)

A megbánásban meg nincs szerepe a kornak. Én huszas éveimben is van, hogy megbánok egy rövidebb kapcsolatot, de az elsőre mindig örömmel gondolok vissza, mert lehet, hogy csúnya lett az akkori párommal a kapcsolatunk vége, de ott akkor nagyon boldogok voltunk, és csak az számít. :) Sokan irigykedtek akkor is, sok negatív kritikát kaptam, de nem érdekel. Szerintem mindenki foglalkozzon a saját a szüzességével, ne a máséval, és ne az alapján ítéljük meg az embereket, hogy csinálta-e már, vagy még nem.

2012. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én se értem. Bár én már elmúltam 18éves és még mindig szűz vagyok... Nincs kisebbség érzetem vagy valami.. A párom tisztel,és becsüli azt,hogy szűz vagyok. Azt mondta,hogy vár rám. :) 18/L
2012. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!