Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért a francért tartják...

Miért a francért tartják gáznak a 15-16 év körüli lányok a szüzességet? Mi lett már ezzel a nyomorék világgal?

Figyelt kérdés
Nem értem én ezt a gondolkodásmódot. Miért olyan fontos elveszíteni? Istenem hány olyan 16 év körülit ismerek, aki oda adta magát, aztán beleszeretett vki másba, és végül utólag sírt h miért kapkodta el..de van olyan 20 év feletti ismerősöm is aki depressziós lett, mert a srác akinek oda adta a szüzességét rosszul bánt vele (ütötte, megcsalta stb) de nézzük a másik oldalt.: tanárnőm, (aki nagyon vallásos) 37 évesen ment férjhez, és meggyőződésem h aza férfi volt neki az első..de hogy egy kevésbé konzeratív példát írjak: édesanyám 21 évesen ment férjhez, 23 évesen szült meg engem, apám volt neki az egyetlen, és máig boldog kapcsolatban él. Én 15 éves lány vagyok, lehetett volna már nem egy fiúm, de én még ehhez is kicsinek érzem magam nem hogy a szüzesség elvesztéséhez..tehát én várok, várok az igazira bárki bármit mondjon..fontosabb dolgokkal foglalkozom (tanulok, már most tervezgetem a jogi karrierem:D ) tehát szinte minden bnőm aki hamar oda adta magát megbánta már de nagyon! Én azt hittem milyen boldogok lesznek, ha oda adják magukat, erre egytől egyig csak panaszkodnak :/ és nem értem mai napig hogy miért olyan nagy teher a szüzesség?!

2012. jún. 25. 09:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
illetve 7-es, nem utolsó...
2012. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jajj az Istenért felfogtam h a fiúknál más! Ezt a kérdést azért írtam ki mert egy felől szeretnék a választ adni azoknak a 15 év körüli 'hölgyeknek' akik naponta teszik fel ezeket a kérdéseket kb ebbe a sorrendbe: gáz ha 15 évesen szűz vagyok? aztán: elvesztettem a szüzességem, fájt, vérzett és azóta is fáj..ez normális ugye :O ? Aztán hab a tortára: késett a menszeszem, kilyukadt a gumi, lehetek terhes? -.-''
2012. jún. 25. 10:45
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök h akadt még annyi idős mint én aki így gondolja.. kezdtem azt hinni egyedül vagyok ezzel, mindenki lefekszik 15-16évesen valakivel csak mert "menő" szerintem inkább gáz, szinte az összes barátnőm elvesztette már, én inkább várok az igazira... még fiatal vagyok ehhez, és csak akkor fogom megtenni amikor úgy érzem én magam vagyok kész rá , nem pedig a környezetem várja el.. 16/L
2012. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem tudom, nálunk az osztályban a csajok többsége mindenképp megakarja őrizni a szüzességét 18 éves koráig, de tudom, hogy a legtöbb Iskolában meg nem találsz igazán olyan csajt aki 15 évesen még szűz.
2012. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
19%

ez egy tök lényegtelen kérdés. Csak azt akarod hallani tőlünk h mondjuk milyen okos vagy,érett és megfontolt?:D Tessék,ha ez éltet akkor szerintem is az vagy:)

15L

2012. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

Tudod, minden ember más és más, a világ nem csak r*bancokra és jó kislányokra oszlik. Van aki 15 évesen elveszíti és megbánja, van aki 15 évesen elveszíti és nem bánja meg, van aki örökké szűz marad és megbánja, van aki nem bánja meg, van akinek elsőre sikerül igaz szerelmet találnia, van akinek huszadszorra, van akinek soha.

Ettől szép, változatos a világ, hogy mindenkinek megvannak a saját döntései, vágyai, senki nem lát a jövőbe, néha jól dönt néha nem, néha boldog, néha nem, néha egyik sem lesz sohasem. Versnek is elmegy :D


Szóval remélem érted mit akartam ezzel mondani...

2012. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
kérdező sajnos ez a divat,egyre több 12-16 éves esik bele ebbe a hibába,és azt kell mondjam 99-98%uk biztosan megbánja valamiért. Nem kell őket birkaként követni és meg van oldva. Én 19 évesen veszítettem el de azért mert vágytam a páromra, aki azóta már a vőlegényem,érdekes 12-16 évesen eszembe se jutott szexelni,pedig voltak tizenévesen is néhány "barátom".
2012. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
én 15/L vagyok és az utóbbi időkben úgy gondolom el kéne vesztenem .. csak úgy.. hogy komolyabb lehessek.
2012. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok,lány és szűz.Régebben azt hittem ,hogy ennyi idősen már elég érett leszek a szexhez,de NEM! úgy érzem még gyerek vagyok ehez.Sőt még attól is félek ,hogy barátom legyen.Nem vagyok félénk lány sőt inkább nagyszájú..de erre még nem állok készen.Most van egy fiú akivel már régóta jóban vagyok és talán járni fogunk,bár nagyon félek az egész helyzettől de nagyon kedvelem őt.Ismerem őt és tuti várna rám, addig ameddig nem érzem magam készen a szexre.


Azt tanácsolom te is várj egy olyan valakire aki megért és vár rád addig ameddig szükséges.És egyáltalán ne érezd cikinek azt ,hogy te még szűz vagy,én sem érzem annak.Minden ember más,máshogyan működünk.

Remélem tudtam segíteni :))

2012. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%

helyesírásodat is tervezgethetnéd :) am meg rohadt közhelyes, amit írsz. mindenki ugyanezt üvölti a "csövön", de a háttérben olyan dolgok állnak, mint önbizalom-hiány. 16 évesen vesztettem el (egy férfival) és normális vagyok, 4.8-as átlaggal egy gimnáziumban, nyelvvizsgával(ne telc-re gondolj, mert az sz***r) és egy csomó mindennel a hátam mögött. Apropó azóta együtt vagyunk és készülünk elutazni második közös hétvégénkre;)


régen is voltak ilyenek, mindig lesznek ilyenek. Kár erről az egészről beszélni, kivéve azok esetében, akiknek kiteszik az egész életét. De hát ba***i, ha jogi útra mész ebből fogsz megélni:D Ha most felb****sz, akkor mennyire fel fog? Ki fogsz égni. Am meg, ha a jogi karriered építgeted húzz bele, mert már rohadt sok ügyvéd van. és ne papolj erkölcsről, mert azért fogod kapni a rohadt pénzed, mert megvédsz egy ámokfutót, aki megerőszakolt egy lányt. lehet, hogy most másképp látod, de ha felajánl egy csomó pénzt kicsit megváltozik az aspektusod.

2012. jún. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!