Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem vagyok gyúrós, szűzként...

Ha nem vagyok gyúrós, szűzként halok meg, igaz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 10:38
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
Egy pszichológus, aki prostituált szerepet tölt be. Nem szórakozok, el is megyek egyhez, és boldog ember lehetek végre.
2012. júl. 4. 11:27
 52/60 A kérdező kommentje:
Hiába nincs testi fogyatékosságom, akkor is én lehetek a világ leges legrondább embere.
2012. júl. 4. 11:35
 53/60 okoska31 ***** válasza:
én sem vagyok gyúrós. Mégsem haltam meg szűzként, és nem is fogok már. (na nem meghalni, azt igen:))
2012. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Ha anyád lennék úgy pofán b*sználak hogy kitáraznád a fogsorodat... Mi ez förtelmes hiszti ???? B*szki én nekem van egy kis feleslegem, sőt még nem is egyenletes rajtam. Mégis nőkkel töltöm az időm felét.... Ne sírjál, hanem vegyél erőt magadon és legyél már kib*szott férfi!!!!!
2012. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
A felesleget is jobban megbcsülik, mint azt, aki legalább azért is sportol, hogy lapos legyen a hasa, mint én.
2012. júl. 4. 11:52
 56/60 anonim ***** válasza:
Pedig egy több 100 ezret kereső pszichológus csaj csak akkor áll össze veled, ha normális vagy, és jól nézel ki (nem a gyúrásra értem! egy psz. csajt se láttam még kigyúrt fickóval!!!) :)
2012. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Mindegy, most már magamba kell rögzítenem a tudatot, hogy biztosan ronda vagyok, bármit csinálok, akár gyúrok, akár sportolok. Bármelyik haveromat, aki azt merészeli mondani, hogy jól nézek ki, kegyetlenül beverek neki, mert sértésnek fogom venni.
2012. júl. 4. 14:15
 58/60 A kérdező kommentje:
Mivel maguk a nők is gyűlölnek valamiért, nekem is meg kell gyűlölnöm őket.
2012. júl. 4. 14:15
 59/60 A kérdező kommentje:
Eljárkálok prostituáltakhoz, és ha kell, egyet feleségül is veszek.
2012. júl. 4. 14:17
 60/60 anonim ***** válasza:

Kedvenc peldam az ilyen altalanositasok cafolatara:


[link]


Kapaszkodj meg: van elettarsa! Pedig nem egy klasszikus ferfiszepseg, ugye?


Probalj meg rendet tenni a fejedben, a problema ott kezdodik!

Szerencsere a kulso megjelenes es a szemelyiseg is fejlesztheto, csak ki kell tuznod magad ele a celt, aztan csak egy kis akaratero es kitartas kell ahhoz, hogy megvalositsd.

2012. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!