Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem vagyok gyúrós, szűzként...

Ha nem vagyok gyúrós, szűzként halok meg, igaz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 10:38
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Még csak arról sincs fogalmam, hogy kivel lenne érdemes ismerkednem. Túlzottan is előítéletes vagyok már.
2012. júl. 4. 11:18
 42/60 anonim ***** válasza:

ha nem gyúrsz nem lesz csajod, mert nem lesz önbizalmad, hidd el. Irány a terembe!!!

bár agyad akkor se lesz

2012. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki mondjuk. Az kezdésnek nem lenne rossz. Nyár van! Menj strandra, menj fesztiválozni vagy akárhova, mert a gép előtt nem találsz senkit sem.
2012. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Ki szoktam mozdulni eleget, nem csak a gép előtt punnyadok.
2012. júl. 4. 11:21
 45/60 anonim válasza:

igen szűz maradsz


de sztem itt nem ez a probléma hanem az, hogy ronda vagy


hiába gyúrsz a fejeden nem tudsz változtatni


19L

2012. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:
Kész, esélytelen vagyok arra, hogy valaha lehessen barátnőm. A külső és belső adottságaim is mind rosszak, elrontott selejt vagyok. Vagy megpróbálok együttélni ezzel a tudattal, vagy végzek mamgammal.
2012. júl. 4. 11:23
 47/60 anonim ***** válasza:
A hozzáállásodon változtass, fogadd el önmagad. :) Nem gyúrni kell, ha igényes vagy a külsődre, és bátran ismerkedsz, menni fog. :)
2012. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:

Hülye vagy. :D Bocs, ezért végeznél magaddal? Nőként írom, hogy ennyit azért nem ér a dolog! Én mindig népszerű voltam a pasik körében, de egy miatt sem végeztem volna magammal.


Próbáld szeretni magad barátnő nélkül IS, ezt meg fogják érezni a csajok. ;D Pasiknál is így volt.

2012. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Ocsmány módon ronda vagyok, valószínűleg igazad van. Jobb, ha nem is adok magamra kicsit se, nem mosok se fogat, se hajat, elhízok, mert nekem már úgyis mindegy.
2012. júl. 4. 11:24
 50/60 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de neked nem barátnő kell, hanem pszichológus.
2012. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!