Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem vagyok gyúrós, szűzként...

Ha nem vagyok gyúrós, szűzként halok meg, igaz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 10:38
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Hócipőm tele van mnár ezzel a világgal, hogy csak engem tojnak le a nők. A haverjaim egy része mondogatja, hogy mennyire jól nézek ki, jóképű vagyok, de mivel ők mind fiúhaverok, lehet, jobban járnék, ha homoszexuálissá válnék...

Nőktől alig kaptam bókot, de nem is izgatom a fantáziájukat, mert nem közelednek felém.

2012. júl. 4. 10:50
 12/60 anonim ***** válasza:
A gyúrás csak önmagadnak kell, mert lehet úgy jobban érzed magad, és önbizalmat ad. Amúgy a csajok nagyrésze leszarja hogy te gyúrsz e vagy sem, igaz nem szeretik a kövér disznókat sem.
2012. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:

Hát szerintem itt nem a gyúrással meg a nem gyúrással van a baj, hanem a kinézeteddel és a szerencsétlenségedet a nőkkel arra fogd, hogy nem gyúrsz. Csak a külsőddel, a gondolkodásoddal és a semmittevéssel van a baj.

Amúgy nem tudom, honnan veszitek azt, hogy a mai lányoknak a vézna pasik jönnek be. Nekem pl egyáltalán nem. Egy férfinek igenis legyen férfias teste és ne olyan, mint egy kis gyenge nőnek.

22/L

2012. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Sportolni azt szeretek, de nem tehetek arról, hogy nem gyúrós beállítottságú vagyok, és valamiért nem vonz ez az ág...
2012. júl. 4. 10:52
 15/60 Hanariko ***** válasza:
24 évesen nem sok ész szorult beléd... na m1
2012. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad. 22/L


Igen a te korosztályodnak nem jönnek be a kisujjamnyi vastagságú ficerék, de a 14-18 éveseknek hót mindegy, még az se érdekli ha erősebb mint a csávó. Hihetetlen de ez van sajnos.

2012. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Ez van, majd inkább nekiállok prostituáltakhoz járkálni, és akkor nem kell százezreket fehérjékre, kokszra, súlyzókra, és kondibérletre költenem csak azért, hogy egyszer lehessen akár feleségem is.
2012. júl. 4. 10:55
 18/60 anonim ***** válasza:

És ha szüzen halsz meg akkor mi van b+. Legalább mehetsz a mormonokhoz a mennybe. :D


B-terv: Menj el k*rvázni :D

2012. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
Amúgy vannak velem egykorú, hasonlóan magas és vékony férfitársaim, akiknek bezzeg van nőjük. Egyszerűen nem értem, hogy csinálják...
2012. júl. 4. 10:57
 20/60 anonim ***** válasza:
Ne fogjál már mindent arra, hogy nem szeretsz gyúrni b+. Szerencsétlen vagy és kész. Mint már említettem a külsőddel lehetnek problémák és nem az izmok hiányára gondolok elsősorban. Van nagyon sok ismerősöm aki nem edz mégis van barátnője. De jobb fogni valamire a dolgot, minthogy megkeresd magadon a problémát.
2012. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!